www.kopos.lt
Atnaujinta 2017-05-03

Kambarių nuoma Nidoje – poilsis "Pas Algirdą"

Nuomojami kambariai Nidos centrinėje dalyje – INFO Nr. 07400

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Kotedžinis namas stovi 100m iki Kuršių marių. Sodelyje yra poilsio vieta su lauko baldais. Ramus ir geras poilsis Nidos centre. Svetainės balkonas su lauko baldais.
Kotedžinis namas stovi 100m iki Kuršių marių. Sodelyje yra poilsio vieta su lauko baldais. Ramus ir geras poilsis Nidos centre. Svetainės balkonas su lauko baldais.
Kambario nuoma Nidoje Kambario Nidoje nuoma Kambariai mansardoje Higienos kambarys
Kambarys Nr.1 (2 miegamos vietos), minkštas kampas, Neringos erdviu TV, per "velux" stoglangį matosi Kuršių marios. Kambarys Nr.2 (2 miegamos vietos), minkštas kampas pavirsta dvigule lova, Neringos erdviu TV, žurnalinis staliukas. Nr.1 ir Nr.2 kambariai įrengti mansardoje. Šaldytuvas bendras abiem kambariams. Nr.1 ir Nr.2 kambario vonios kambarys. Dušo kabina, praustuvė ir WC.
Kambario 3 nuoma Nidoje Kambario 3 Nidoje nuoma Balkonas – terasa Balkonas – terasa
Kambarys Nr.3 (2 miegamos vietos), 15 kv. m, plati dvigulė lova, rūbų spinta, žurnalinis staliukas. Kambario nuomos kainos ir užimtumas. Kambario Nr.3 balkonas su lauko poilsio baldais. Nr.3 Iš balkono matosi Kuršių marių panorama.
Kambario 4 nuoma Nidoje Kambario 4 Nidoje nuoma Higienos kambarys Higienos kambarys
Kambarys Nr.4 (2 miegamos vietos), 17 kv. m, plati dvigulė lova, minkštasuolis, rūbų spinta, Neringos erdvių TV. Kambario nuomos kainos ir užimtumas. Kambario Nr.4 vonios kambarys. Kambario Nr.3 vonios kambarys.
Kambarys Nr.5 (2+2 miegamos vietos), 32 kv. m, cokolinis aukštas. Dvigulė lova, minkštasuolis, žurnalinis staliukas, Neringos erdviu kabeline TV (apie 45 programos), šaldytuvas. Kambario Nr.5 poilsio vieta su lauko baldais. Kambario Nr.5 vonios kambarys.
Kambarys Nr.6 (2 miegamos vietos), 16 kv. m, cokolinis aukštas. Dvigule lova, odinis minkštasuolis, žurnalinis staliukas. Kiemelyje yra poilsio vieta su lauko baldais. Kambario Nr.6 mini virtuve su baru, šaldytuvas. Kambario Nr.6 vonios kambarys.

Kambarių nuomos kainos nuo 50€

Nidos centrinėje dalyje G. D. Kuverto g. kotedžiniame name nuomojami penki dviviečiai ir vienas keturvietis kambariai. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais.

Šalia namo yra 4 vietos automobiliams parkuoti. Namas stovi 100 m. iki Kuršių marių, 300 m iki autobusų stoties ir parduotuvės Maxima. Jeigu Jus vertinate ramybe, gera poilsi ir mėgstate švarą ir tvarką maloniai lauksime Jūsų skambučių.


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).


Užsakymai priimami tel. +370 698 85457   +370 469 52610      

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką, kambario numerį ir INFO Nr. 07400

Anuliuoti rezervavimą prieš pusantro mėnesio iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus užsakytą poilsio laiką, avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 16 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour