www.kopos.lt
По русски RUS Lietuviškai LIT
Atnaujinta 2018-07-22

Poilsis Pervalkoje. Tai ramiausias Neringos kurortas prie Kuršių marių.

Kambarių nuoma Pervalkoje viloje "Junda" INFO Nr. 03070

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Sveiki atvykę į vilą JUNDA ! vilos kambariai turi didelę terasą-pastogę Kambarių nuoma Pervalkoje Vila Junda kiemas su lauko židiniu ir mediniais baldais
Sveiki atvykę į vilą JUNDA ! Kambarių nuoma Pervalkoje prie marių. Jūsų laukia jaukus namelis su parkingu, kiemas su lauko židiniu ir mediniais baldais.
Tai didelis penkių vietų kambarys Didžiulėje terasoje galėsite ramiai vakaroti Įėjimas per nedidelę terasą iš marių pusės Ramiausias Neringos kurortas prie Kuršių marių
Nuomojamas didelis kambarys keturiems arba penkiems žmonėms pirmame vilos aukšte. Didžiulėje terasoje su lauko apšvietimu galėsite ramiai vakaroti prie stalelio. Nuomojamas dviejų ⁄ trijų vietų kambarys pirmame vilos aukšte su terasa į marių pusę. Priešais įėjimą didelė sena tuja apsaugo nuo kaitrios saulės savo pavėsiu.
Jauki terasa, šalia pieva Nuomojamas kambarys pirmame aukšte Pervalkoje Tai labai jaukus keturių vietų kambarys Balkonas į marių pusę, čia ramu ir gera ilsėtis
Nuomojamas kambarys 4 asmenims pirmame vilos aukšte su terasa į marių pusę. Terasa turi lauko apšvietimą, vakarais galėsite jaukiai sėdėti prie stalelio ir gurkšnoti vyną. Nuomojamas jaukus ir saulėtas kambarys 4 asmenims yra antrame vilos aukšte. Gerdami rytinę kavą balkone ir žiūrėdami į marias - Jūs įsimylėsite šį kambarį.

DĖMESIO - INFORMACIJA IR NUOTRAUKOS ČIA YRA PASENĘ. APSILANKYKITE MŪSŲ TINKLAPYJE - www.vilajunda.com

Šeimininko galerija

Vila Junda įsikūrusi Pervalkoje, mažiausiame ir ramiausiame Neringos kurorte, prie Kuršių marių.

Siūlome Jums jaukumą ir privatumą mūsų viloje. Poilsiui nuomojame keturis patogiai įrengtus vieno kambario apartamentus - tris pirmame ir vienus antrame aukšte. Kiekvienas jų turi atskirus įėjimus ir terasas. Visuose kambariuose įrengtos virtuvėlės, dušai ir WC, veikia televizija ir bevielis interneto ryšys.

Iki Kuršių marių - vos 50 metrų. Poilsiaujantys antrame aukšte mėgausis jų vaizdu pro savo kambario langą ir iš balkono. Šalia namo - automobilių aikštelė vilos Junda svečiams.

Jaukiame vidiniame kiemelyje su lauko židiniu ir baldais galėsite ramiai vakaroti su šeima ar draugais, kepti kepsnius, o Jūsų vaikams patiks čia žaisti.

Mėgstantiems aktyvų poilsį - netoliese nuomojami dviračiai. Jais dviračių takais nukeliausite prie jūros (2,5 km), į Preilą (6 km), Nidą (14 km), Juodkrantę (15 km) ar prie negyvųjų kopų Naglių gamtos rezervate (7 km), pasigrožėti unikaliu kraštovaizdžiu.


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Kambarių nuomos kainos parai ir užimtumo kalendoriai:

Kambarys
"Junda-1"
INFO Nr. 03071
Kambarys
"Junda-2"
INFO Nr. 03072
Kambarys
"Junda-3"
INFO Nr. 03073
Kambarys
"Junda-4"
INFO Nr. 03074

DĖMESIO - INFORMACIJA IR NUOTRAUKOS ČIA YRA PASENĘ. APSILANKYKITE MŪSŲ TINKLAPYJE - www.vilajunda.com

Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.: +370 612 48539     kasdien nuo 10.00 iki 22.00 val.   vilajunda@gmail.com  


IKI SUSITIKIMO VILOJE "JUNDA" !

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
kambarių nuoma Pervalkoje vila Junda kurortas marių Neringa kopos poilsis nuomojamas kambarys