www.kopos.lt
Atnaujinta 2013-12-04

Skelbimai: | Nuoma | Darbas | Įvairūs | Parduoda |

Skelbimai – įvairios paslaugos | patalpų nuoma, dizainas, projektavimas, montavimas, prekyba, dekupažas

Neringa (Nida, Juodkrantė), Mažeikiai, Alytus, Kaunas, Marijampolė, Vilkaviškis


Feng shui architektūra | Namo, sodybos, buto interjero Projektas pagal feng Shui

Aš galiu suplanuoti Jūsų butą, namą, sodybą ar ofisą pagal Fengshui, kuriame klestės materialinė gerovė, stiprės fizinė sveikata ir protinė galia, likimo deivė globos vedybinę laimę, neš pasitenkinimą partneryste, lydės sėkmė egzaminuose, konkursuose, atrankose.

Kreiptis: tel. +370 655 77557 Rolandas Sakalauskas arba el. paštu rolandas@des1gn.eu


Patalpų nuoma | Pelkių velnio sodyba | Vyriausia Lietuvos ragana – Vilija

Kviečiame išsinuomoti patalpas, kambarius, pirtį sodyboje Mažeikiuose, gražioje vietoje prie Ventos upės. Yra kelios pobūvių salės: viena skirta iki 100 sėdimų vietų, stovimų iki 140, kita iki 40 sėdimų, o stovimų iki 70. Kiekviena salė turi savo atskirą virtuvėlę. Tinka pobūviams, vestuvėms, įmonių renginiams, gimtadieniams, aptverta teritorija.

Taip pat galime suorganizuoti teminius renginius Jums, Jūsų darbuotojams, Jūsų įmonių jubiliejų proga (ypač 13 gimtadienio proga, kad įmonę toliau lydėtų sėkmė, reikia raganų pagalbos), Jūsų kolektyvo tvirtumo patikrinimui ir sutvirtinimui, taip pat verslo susitikimus su vakarine programa.

Priimame užsakymus ir sveikatingumo programai: pirtis su gydomaisiais masažais kūnui ir vakarinėmis programomis palinksminti sielai (programoje gali būti bėgiojimas per žarijas. Lietuvoje begiojimo per žarijas pradininkė ir yra Ragana Vilija).

Galime tartis ir dėl nuvežimo ir parvežimo Jūsų kompanijos. Nuo Vilniaus iki Mažeikių 270 kilometrų, bet geroje kompanijoje ir su geru gidu Jums kelionė neprailgs. O ten galėsite gauti įvairių paslaugų Jūsų kūnui ir sielai atgaivinti.

Maloniai kviečiame apsilankyti pas mus Mažeikiuose! Tel. +370 674 83374, el. paštas: vidauja@takas.lt


Dizaino paslaugos | Interjero projektavimas | Sodybos, gyvenamieji namai, butai ir biurai

Gal įsigijote naują būstą ir siekiate pritaikyti savo šeimos reikmėms? Ar savo senąjį norite atnaujinti, prikelti naujam gyvenimui, sukurti jaukią ir išskirtinę aplinką? Gal naujovių laukia Jūsų biuras? Pats metas tuo pasirūpinti.

Gyvenamųjų namų ir butų, biurų interjero projektavimas: patalpų zonavimas, pertvarų, lubų ir apšvietimo, elektros, grindų planai, nestandartinių baldų projektavimas, apdailos medžiagų bei aksesuarų parinkimas ir suderinimas, autorinė priežiūra. Rašykite arba skambinkite – Jūsų svajonės tikrai išsipildys!

Mus rasite Kaune. Kontaktinis telef.: +370 604 02302, el. paštas: vizija11@gmail.com 


Dekupažo kursai Kaune | Čia išmoksite šio dekoravimo technikos

Dekupažas – dekoravimo technika, kurioje naudojamos iškarpos, spausdinti paveikslėliai, fotografijos, tapyba, tonavimas, šešėliavimas, trafaretai, antspaudai, sendinimo ir kt. efektai. Kauno Senamiestyje rengiami kursai, kuriuose išmoksite šio puikaus dekoravimo būdo. Tai plačių galimybių technika, kurią įvaldę savo artimuosius, draugus nudžiuginsite puikiomis rankų darbu sušildytomis dovanomis, atnaujinsite buitį. Šia technika gali būti dekoruojami tiek smulkesni daiktai (papuošalai, dėžutės, raktinės, padėklai, indai, tekstilė ir kt.), tiek stambesni objektai (baldai, sienos). Norinčiųjų mokymuose laukia pradžiamokslio ar sendinimo technikų žinios bei praktiniai įgūdžiai, pažintis su spalvų maišymo teorija, tapybos pradmenys, įvairių paviršių dekoravimo ypatumai, priemonių įvairovė. Priemonės bei dekoravimo objektai suteikiami ir įeina į kursų kainą.

Dirbame nedidelėmis grupelėmis, todėl būtina išankstinė registracija. Informaciją apie kursų eigą, tvarkaraščius, vietą, trukmę ir kainas suteiksime tel. +370 650 62246, el. paštu raktazole@takas.lt


Žurnalas "Privati Erdvė" | Apie nekilnojamo turto aktualijas įdomiai ir suprantamai

Iliustruotas informatyvus žurnalas "Privati Erdvė" apie parduodamus nekilnojamojo turto objektus yra viena iš geriausių išeičių ieškantiems klientams orientuotis nekilnojamojo turto pasiūlos gausoje. Jame vaizdžiai pateikiama kruopščiai surinkta ir apibendrinta informacija. Platesnis žurnalo "Privati Erdvė" pristatymas >>>


Virtualus žurnalas "Vaiva LT" | Apie sveikatingumą, gyvenamąją erdvę, pasaulėžiūrą

Tai virtualus žurnalas, jungiantis mintis, darbus ir tai, kas daro mus laimingais! Pagrindinės žurnalo temos: augintiniai, gyvenamoji erdvė, sveikatingumas, pasaulėžiūra. Čia rasite įvairių, naudingų straipsnių ir kitokios įdomios informacijos: kaip išsirinkti šuniuką ir kaip jį prižiūrėti, kaip pasirinkti geriausią vietą sodybai ir kaip suteikti jaukumo namams, kaip valyti organizmą, atstatyti sveikatą ir derinti maistą, kaip nuo pasaulėžiūros priklauso mūsų gyvensena ir t.t.


Jachta "LANA" | Pasiplaukiojimai Kuršių mariomis

Kviečiame paplaukioti po Kuršių marias, pasigrožėti Nemumo delta, paviešėti Mingės kaime ir paragauti žuvienės. Daugiau informacijos >>>


Vandens turizmo agentūra "JOVILA" | Kviečia pasiplaukioti laivais bei pažvejoti

Vandens turizmo agentūra "Jovila" Jus kviečia pasiplaukioti laivais po Kuršių marias bei pažvejoti Baltijos jūroje ir Kuršių mariose. Plaukite keleiviniu laivu, jachta, kateriu, kurėnu ar žvejybiniu botu. Aplankykite mažąją Lietuvos Veneciją – Mingės kaimą, grožėkitės Kuršmarių pakrantėmis, kopomis, žvejų gyvenvietėmis. Kelionės metu kviečiame paskanauti žuvies patiekalų: žuvienės, lašišos ar sterko kepsnio, keptos ir rūkytos žuvies, ungurio šašlyko. Organizuojame pobūvius, šventes. Tel.: +370 684 78707, el. paštas: info@jovila.com


Žvejo užeiga "Žuvelė" | Kviečia Jus paskanauti tradicinių žuvies patiekalų

Paragaukite tikros ungurienės, verdamos iš 5 rūšių žuvies, ungurio šašlyko bei keptos ir rūkytos žuvies. Paskanaukite žuvies patiekalų, ruošiamų pagal žvejiškas tradicijas, žvejo užeigoje "Žuvelė" Juodkrantėje, L.Rėzos g. 1, pamaryje prie ilgojo molo. Teirautis tel.: +370 684 78707


Jus kviečia "VILA" krautuvės Kaune ir Marijampolėje!

Tai – gausus žinomų firmų (s.Oliver, VILA, Tommy Hilfiger, ESPRIT, Tom Tailor, MEXX, NEXT, Lee ir kt.) drabužių pasirinkimas, aksesuarų įvairovė – bižuterija, rankinės, diržai. Prekių kainos mažos: drabužiai užsienyje perkami su ypatingomis nuolaidomis ar išpardavimų metu. Prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, pastoviems pirkėjams taikomos nuolaidos. Laukiame Jūsų:

Kaune: Savanorių pr.5, I – V 10 – 19val., VI 10 – 16val.

Marijampolėje: Dariaus ir Girėno 3A, "RIMI" prekybos centras, I – VII 10 – 20 val.


UAB "Karmoplast" | Investuokite į savo šiltą ir saugią ateitį!

Langai, durys, balkonų stiklinimas bešviniu "Trocal" profiliu (Vokietija); • Aliuminio ir plastiko sistemos; • Vidaus ir lauko palangės; • Žaliuzės ir roletai; • Euromontažas; • Vidaus ir lauko angokraščių apdaila.

Mus rasite Alytuje. Kontaktiniai telef. +370 659 11000, +370 687 39000. Priimame individualius užsakymus ir juos atliekame per 3 savaites.


UAB "Karmo" | Operatyvus, saugus ir patikimas krovinių pervežimas visoje Lietuvoje!

Krovinių gabenimas 1,2 tonos, aukštis – 1,80 m., ilgis – 2,80, plotis – 1,50 m. • Statybinių medžiagų ir įrankių transportavimas; • Baldų ir buitinės technikos pervežimas.

Atsiskaitant už krovinių pervežimą, taikomi šie kainos skaičiavimo metodai: 1) pagal sugaištą laiką; 2) kilometražą (atsižvelgiama į geografinę padėtį).

Mus rasite Kaune. Kontaktinis telef. +370 616 00550


Vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimas ir montavimas

Montuojame kondicionierius, vedinimo ir ventiliacines sistemas. Įrengimams ir darbams suteikiama garantija. Kontaktiniai telef. 8 699 97777, 8 671 30000, el. paštas: maister@europe.com


UAB "Stiklena" | Plastikiniai langai, šarvuotos durys, stogų danga

Veiklos sritys: plastikiniai langai, šarvuotos durys, stogų danga – prekyba, montavimas; • stogų dengimas ir remontas. Mus rasite Vilkaviškyje (centrinė būstinė, telef. +370 650 93154) ir Kybartuose (padalinys, telef. +370 655 09027). Stiklena >>>


Mobilieji įrenginiai | Tiesiog Būtinos paslaugos

Telefonų bei kitų mobiliųjų įrenginių: konfiguravimas, informacijos perkėlimas, išsaugojimas duomenų laikmenose. Laivės al. 45–2, Kaunas. Kontaktinis telef. +370 615 62626.


Žvejybos prekės | Žūklės reikmenų parduotuvė Nidoje

Neringos mieste, Nidoje. Senajame uoste Jus kviečia apsilankyti žūklės reikmenų parduotuvė "Kabliukas". Čia rasite visa kas reikalinga jums maloniai praleisti laiką su meškere Kuršių marių meldynuose. Kontaktinis tel. +370 687 23483


Į viršų

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
skelbimai įvairios paslaugos patalpų nuoma dizainas projektavimas montavimas prekyba dekupažo kursai Nida Juodkrantė Mažeikiai Alytus Kaunas Marijampolė Vilkaviškis