www.kopos.lt
По русски RUS Lietuviškai LIT
Atnaujinta 2016-04-07

Svečių namai "Viktorija". Poilsis, atostogos – Neringa, kambarių nuoma Nidoje

Nuomojami 5 erdvūs kambariai svečių namuose, 120 m. nuo marių – INFO Nr. 00400

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Svečių namai "Viktorija". Poilsis, atostogos – Neringa, kambarių nuoma Nidoje Svečių namas yra naujos statybos, trijų aukštų Nuomojami 5 erdvūs kambariai  svečiams Šalia namo vidaus kiemelyje yra poilsio vieta su lauko baldais
Kambarių nuoma Nidoje,
svečių namai "Viktorija"
Svečių namas yra naujos statybos, trijų aukštų, kurio trečiame kotedže nuomojami 5 erdvūs kambariai svečiams. Šalia namo vidaus kiemelyje yra poilsio vieta su lauko baldais.
Kambaryje 2 miegamos vietos, 1 aukštas Kambaryje 2 miegamos vietos, 2 aukštas Kambaryje 4 miegamos vietos, 3 aukštas mansardoje Kambaryje 4 miegamos vietos, 3 aukštas mansardoje
Nr.1 2 miegamos vietos (25 kv. m, 1 aukštas). Šio kambario svečiai gali pusryčiauti virtuvėje. Nr.2 2 miegamos vietos (16 kv. m, 2 aukštas). Yra šaldytuvas, el. virdulys, indai su įrankiais. Nr.3 2+2 miegamos vietos (28 kv. m, 3 aukštas mansardoje), su įrengta mini virtuve. Nr.4 2+2 miegamos vietos (28 kv. m, 3 aukštas mansardoje), su įrengta mini virtuve.
Kotedžinis namas Nidoje, Kuršių marios už 120m Šis kambarys turi atskirą įėjimą 0 aukšte Kambaryje 4 miegamos vietos, 0 aukštas Mini virtuvė su įranga ir įrankiais maisto ruošimui
Kotedžinis namas Nidoje, iki Kuršių marių tik 120 m. Kambarys Nr.5 turi atskirą įėjimą 0 aukšte Nr.5 2+2 miegamos vietos (30 kv. m. Yra mini virtuvė su įranga ir įrankiais maisto ruošimui.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Kambario nuoma Nidoje

Svečių namas yra naujos statybos, trijų aukštų, kurio trečiame kotedže nuomojami 5 erdvūs kambariai svečiams. Kiekviename kambaryje yra TV, mini virtuvėlės arba indai su įrankiais, atskiri higienos kambariai su dušais arba dušo kabinomis, praustuvėmis ir WC. Išskyrus pirma kambarį (šio kambario svečių atskiras higienos kambarys yra hole, šalia įėjimo į kambarį. Bendroje virtuvėje galima pasigaminti pusryčius). Šalia namo vidaus kiemelyje yra poilsio vieta su lauko baldais.

Bevieliu internetu galima naudotis visą parą. Prisijungimui užtenka tik nešiojamojo arba delninio kompiuterio su bevielio (WiFi) tinklo jungtimi. Visus nustatymus sužinosite pas svečių namų savininkus.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais ir kitomis smulkmenomis.

Nuo svečių namų tik pora minučių kelio iki Kuršių marių (120 m) ir maždaug 15 min. (1100 m) kelio iki Baltijos jūros. Iki miesto centro apie 5 min. kelio (300m).

2005 m svečių namuose "Viktorija" padaryti rekonstrukciniai darbai, pakeisti baldai ir inventorius. Pats namas pilnai apgyvendintas tik 2000 m.

Kambarių nuomos kainos parai ir užimtumo kalendoriai:

Kambarys Nr. 1
"sMėlis"
INFO Nr. 00401
Kambarys Nr. 2
"Banga"
INFO Nr. 00402
Kambarys Nr. 3
"Marios"
INFO Nr. 00403
Kambarys Nr. 4
"Miškas"
INFO Nr. 00404
Kambarys Nr. 5
Jūros akmenėliai
INFO Nr. 00405

Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų nėra galimybės parkuoti automobilius.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į svečių namų savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir svečių namų "Viktorija" INFO Nr. 00400, bei kambario Nr.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Viktorija svečių namai kambarių nuoma Nidoje poilsis atostogos Nida Neringa