inc
     

Atnaujinta 2017-07-07

Nuomojami kambariai ir butai poilsio namuose “Inga” Nidoje INFO Nr. 01980 (1+2+3+4+5+7+8)

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Iš antro aukšto nuostabus vaizdas i šiaurinę Kuršmarių pusę. Poilsio namai stovi ant Kuršių marių pakrantės. Nuo šiaurinio molo matosi marių pakrantėje stovintys poilsio namai. Iš antro aukšto nuostabus vaizdas i pietinę marių pusę, prieplauką.
Iš antro aukšto nuostabus vaizdas i šiaurinę Kuršmarių pusę. Poilsio namai stovi ant Kuršių marių pakrantės. Nuo šiaurinio molo matosi marių pakrantėje stovintys poilsio namai. Iš antro aukšto nuostabus vaizdas i pietinę marių pusę, prieplauką.
1 2+2 miegamos vietos, (18 kv. m, 1 aukštas). Dvigulė lova. 2 2+1+1 miegamos vietos, (18 kv. m, 1 aukštas). Mini virtuvė, TV. 3 2+2 miegamos vietos (18 kv. m, 1 aukštas ). Mini virtuvė, TV. 4 2+2 miegamos vietos (18 kv. m, 1 aukštas ), su atskiru įėjimu.
(1) 2+2 miegamos vietos, (18 kv. m, 1 aukštas). Dvigulė lova. (2) 2+1+1 miegamos vietos, (18 kv. m, 1 aukštas). Mini virtuvė, TV. (3) 2+2 miegamos vietos (18 kv. m, 1 aukštas ). Mini virtuvė, TV. (4) 2+2 miegamos vietos (18 kv. m, 1 aukštas ), su atskiru įėjimu.
5a 2+1 miegamos vietos (14 kv. m, 2 aukštas su balkonu. 5b 2+1 miegamos vietos (14 kv. m, 2 aukštas) su balkonu. 7 svetainė 2+2+1 mieg. vietos (18 kv. m, atskiras įėjimas 2 a.) 7 miegamajame (12 kv. m) sofa lova ir viengulis miegamas fotelis.
(5a) 2+1 miegamos vietos (14 kv. m, 2 aukštas su balkonu. (5b) 2+1 miegamos vietos (14 kv. m, 2 aukštas) su balkonu. (7) svetainė 2+2+1 mieg. vietos (30 kv. m, atskiras įėjimas 2 a.) (7) miegamajame sofa lova ir viengulis miegamas fotelis.
8 2+2+2 (+1+1) miegamos vietos, 22 kv. m, plati dvigulė lova, sofos lovos, 8 ir didelis atviras balkonas į marių pusę su lauko baldais. 7 Iš balkono – Kuršių marių panorama. Visuose kambariuose yra įrengti atskiri higienos kambariai.
(8) 2+2+2 miegamos vietos, 40 kv. m, plati dvigulė lova, sofos lovos. (8) Svetainė su balkonu. (7) Iš balkono – Kuršių marių panorama. Visuose kambariuose yra įrengti atskiri higienos kambariai.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Nidoje


Medinis namas yra vieno aukšto su mansarda, kuriame nuomojami 5 kambariai ir 2 butai svečiams. Kiekviename kambaryje yra TV, mini virtuvėlės arba indai su įrankiais, atskiri higienos kambariai su dušais arba dušo kabinomis, praustuvėmis ir WC. Išskyrus 5a ir 5b kambarius (šio kambario svečių atskiras higienos kambarys yra hole, šalia įėjimo į kambarį).

Poilsio namai randasi ant Kuršių marių kranto. Nuo jų maždaug 20 min kelio iki Baltijos jūros. Iki miesto centro apie 3 min. kelio (300 m).

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais.


Kambarių ir butų nuomos kainos parai ir užimtumo kalendoriai:


Kambarys 1
(4 asmenims)
INFO Nr. 01981
Kambarys 2
(4 asmenims)
INFO Nr. 01982
Kambarys 3
(4 asmenims)
INFO Nr. 01983
Kambarys 4
(4 asmenims)
INFO Nr. 01984
Kambarys 5a
(4 asmenims)
INFO Nr. 01985
Kambarys 5b
(4 asmenims)
INFO Nr. 01986
Butas 7
(5 asmenims)
INFO Nr. 01987
Butas 8
(6 asmenims)
INFO Nr. 01988

Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.


DĖMESIO! Kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.:     arba el. paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko: Dariaus Aukščiuno atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir poilsio namų “Inga” INFO Nr. 01980 ir kambario arba buto Nr.

Apie atliktą avansinį mokėjimą pavedimu į nuomotojo sąskaitą prašome informuoti SMS žinute tel.: . Žinutėje nurodykite: pavedimą padariusio asmens vardą, pavardę, avanso sumą, poilsio laiką, INFO Nr. 01980 kartu su kambario arba buto Nr.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neapmokėjus avanso per 12 valandų nuo užsakymo suderinimo, užsakymas anuliuojamas.

Atsiskaitymas išankstinis – pavedimu į nuomininko sąskaitą prieš pat atvykstant arba atvykus į vietą grynaisiais. Jeigu atvyksta poilsiauti daugiau asmenų nei sutarta priimant užsakymą, buto savininkas turi teisę imti papildomą mokestį.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Nidoje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info