www.kopos.lt
Atnaujinta 2017-07-07

Apartamentų nuoma Nidoje viloje "GIJA" ant marių kranto

Poilsio apartamentai viloje "Gija" nuomojami visus metus – INFO Nr.01990

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Apartamentų nuoma Nidoje viloje Gija Apartamentų nuoma Nidoje ant marių kranto Apartamentų nuoma Nidoje viloje Gija Poilsis viloje ant marių kranto
Vila "Gija" – tai išskirtinis etnografinės architektūros pastatas, įrengtas šiuolaikiškai klasikiniu stiliumi.
Nuomojami poilsio apartamentai viloje GIJA Nidoje Nuomojami poilsio apartamentai viloje GIJA Nidoje Poilsis Nidoje vasarą Poilsis Nidoje vasarą
Pro apartamentų langus, terasas ir balkonus atsiveria marių horizontai, greta – Maestro Vytautą Kernagį įamžinanti skulptūra.
Nuomojami poilsio apartamentai viloje GIJA Nidoje Nuomojami poilsio apartamentai viloje GIJA Nidoje Poilsis Nidoje žiemą Poilsis Nidoje žiemą
Vila "Gija" priima poilsiautojus ištisus metus bei kviečia Jus pailsėti ir žiemiškai pasakiškoje Kuršių nerijos gamtoje.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Nidoje

Pabėkite nuo miesto šurmulio, įkvėpkite gaivaus oro, išgirskite raminantį jūros, marių ir pušyno ošimą.

Vila "Gija", atvėrusi duris nuo 2009 metų rugpjūčio mėnesio, kviečia Jus pailsėti ir priima poilsiautojus ištisus metus. Tai išskirtinis etnografinės architektūros pastatas, įrengtas šiuolaikiškai klasikiniu stiliumi. Tai perlas UNESCO ir Kuršių Nerijos nacionaliniame parke.

Vila "Gija", įsikūrusi pačiame Nidos centre, Pamario g. Nr. 6, siūlo Jums moderniai įrengtus keturviečius apartamentus talpinančius iki 6 asmenų. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkia kiekvienas Vilos "Gija" apartamentas, kuris atitiks kiekvieno svečio poreikius ir skonį.

Apartamentuose yra erdvios svetainės su puikiai įrengtomis virtuvės zonomis, jaukūs miegamieji, terasos ir balkonai su lauko baldais. Jūsų visapusiškam patogumui: bevielio interneto ryšys, kabelinė televizija, LCD televizoriai svetainėse ir miegamuosiuose, priešgaisrinė ir saugos signalizacija.

Pro apartamentų langus, terasas ir balkonus atsiveria marių horizontai, dainuojantį Maestro Vytautą Kernagį įamžinanti greta esanti skulptūra bei Jūratės skulptūros skvero fontanas.

Atstumai: iki jūros – 1700 m, iki Nidos cento – 250 m, iki autobusų stoties – 250 m, iki marių – 50 m, iki turizmo centro – 300 m.

Subtilia prabanga ir patogumu pasižymintys apartamentai skirti Jūsų ramiam, romantiškam poilsiui vieniems ar su šeima. Karališki apartamentai su židiniu Jūsų patogumui >>>


Privalumai: Ramybė ir komfortas; Saugi uždara automobilių aikštelė; Erdvus ir saugus kiemas su vaizdo kameromis; Dviračių stovai; Virtuvės su visa įranga ir indais; Vaikų žaidimo aikštelė; Pageidaujant – kambarių tvarkymas; Kepsnių kepimo zona lauko aikštelėje; Konkurencingos kainos; Privatumas ir prabanga.

Apartamentų nuomos kainos, užimtumo kalendoriai ir kontaktai:

Apartamentai
Nr.2 su terasa
INFO Nr. 01992
Apartamentai
Nr.3 su balkonu
INFO Nr. 01993
Apartamentai
Nr.4 su balkonu
INFO Nr. 01994
Apartamentai
Nr.5 su terasa
INFO Nr. 01995
Apartamentai
Nr.6 su balkonu
INFO Nr. 01996
Apartamentai
Nr.7 su terasa
INFO Nr. 01997

Jūsų pasirinkimui siūlomi apartamentai, talpinantys nuo 4 iki 6 asmenų, turi atskirus įėjimus!

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Apartamentų nuoma Nidoje viloje GIJA Nidoje ant marių kranto vila gija įsikūrusi pamario 6 Nida