inc
     


Atnaujinta 2016-08-06

Buto nuoma Juodkrantėje “Viloje ELISABETH” — INFO Nr. 04180

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Svetainėje (16 kv. m) yra du minkštasuoliai, TV su DVD muzikiniu centru, dviejų durų spinta. Miegamasis (15 kv. m) dvigulė lova, rūbų spinta su veidrodinėmis durimis, palydovinė TV, komoda. Pro miegamojo langą galėsite stebėti rytais virš marių kylančią saulę, praplaukiančias jachtas ir žvejų laivelius. Jauki virtuvėlė (16 kv.m) su valgomuoju. Čia rasite visą reikalingą buitinę techniką maisto ruošimui ir indus.
Svetainėje (16 kv. m) yra du minkštasuoliai, TV su DVD muzikiniu centru, dviejų durų spinta. Miegamasis (15 kv. m) dvigulė lova, rūbų spinta su veidrodinėmis durimis, palydovinė TV, komoda. Pro miegamojo langą galėsite stebėti rytais virš marių kylančią saulę, praplaukiančias jachtas ir žvejų laivelius. Jauki virtuvėlė (16 kv.m) su valgomuoju. Čia rasite visą reikalingą buitinę techniką maisto ruošimui ir indus.
Jus džiugins nuostabūs vaizdai. Prieškambaryje (8 kv. M) spinta su veidrodinėmis durimis, drabužių kabykla. Higienos kambaryje (4,5 kv. m) — dušas, praustuvė ir WC. Pietausite jaukioje aplinkoje.
Šeimininko fotogalerija


Vasaros atostogas siūlome Jums praleisti praleisti ramiame Juodkrantės kurorte, netoli Kuršių marių kranto (Kuršių marios už 65 m.) esančiame dviejų kambarių bute su veranda, dviaukščiame mažabučiame (4 butai) name šalia garsiosios Juodkrantėje “Geringo” vilos.

Nuomojamame mūsų bute gali ilsėtis 4 asmenys (2+1+1).

Svetainė — miegamasis (16 kv. m — 1+1 miegamos vietos) yra du minkštasuoliai, TV su DVD muzikiniu centru, dviejų durų spinta, rašomais stalas.

Miegamasis (15 kv. m) dvigulė lova, rūbų spinta su veidrodinėmis durimis, komoda. Spintoje įmontuotas palydovinės TV komplektas Jums pasitarnaus šalies ir pasaulio įvykiams sužinoti, pasižiūrėti įdomias sporto varžybas, mėgstamą televizijos laidą ar filmą. Pro miegamojo langą galėsite stebėti rytais virš marių kylančią saulę, praplaukiančias jachtas ir žvejų laivelius.

Jauki virtuvėlė (10 kv.m) su išėjimu į veranda (6 kv. m). Čia yra visa reikalinga buitinė technika (šaldytuvas, dujinė viryklė su elektrine orkaite, mikrobangų krosnelė, virdulys), maisto ruošimui, puodai, indai, įrankiai ir pan. Iš virtuvės patenkate į verandą (6 kv. m), kurioje malonu pasėdėti vakarais prie aromatingo arbatos puodelio.

Higienos kambaryje (4,5 kv. m) — dušas, praustuvė su veidrodžiu ir WC.

Įžengus į butą, Jūs pateksite į erdvų prieškambarį (8 kv. m), kuriame šalia įėjimo drabužių kabykla, spinta su veidrodinėmis durimis Jūsų drabužiams ir sporto inventoriui susidėti. Iš prieškambario įėjimai į svetainę, miegamąjį, virtuvę su veranda, higienos kambarį.

Jūsų reikmėms patalynė, rankšluosčiai ir kitos Jums reikalingos smulkmenos.

Nuo mūsų iki jūros apie 20 min. kelio nepakartojamu Juodkrantės mišku. Iki jūros nutiestas dviračių takas. Dviračius galima išsinuomoti mūsų kurorte. Nelinkę vaikščioti pėstute, asfaltuotu keliu galėsite nuvažiuoti automašina iki pat paplūdimio.

Žuvies mėgėjai turės galimybę kiekvieną dieną skanauti įvairių tik ištrauktos iš Kuršmarių ir jūros gelmių žuvies patiekalų (keptos žuvies, ungurienės, ungurio šašlyko, parūkytų marių ir jūros gėrybių) panašiai už 300 šimtų metrų ant marių pakrantės esančioje žvejo užeigoje “Žuvelė” ar už 200 metrų — “Žvejonėje” arba pasėdėti viešbučio “Kurėnas” kavinėje. Užeigoje “Žuvelė” galėsite išsinuomoti valtis, Jūsų pageidavimu bus suorganizuotas pasiplaukiojimus laivais po Kuršių marias, bus suteikta galimybė išplaukti su mūsų žvejais stebėti verslinę žvejybą tinklais ir gaudyklėmis.

Mus rasite adresu Kalno g. 5 — 5, Neringa, Juodkrantė, Lietuva.

Mes visada Jūsų laukiame!


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų poilsio aikštelės nėra.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė pasinaudoti interneto prieiga.


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 kamb. — iki 4 asm.)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
April 2020
SMTWTFS
    01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
05-01 - 05-31  -  35 - 35
06-01 - 06-30  -  50 - 60
07-01 - 08-31  -  65 - 70
09-01 - 09-30  -  41 - 41

Per šventes taikomos vasaros sezono kainos. Dėl kainų galima derėtis.


 

Užsakymai priimami tel. +370 686 48924     almaratk@gmail.com    

Rezervuojant poilsio laiką, 2 parų avansas pervedamas į atsiskaitomąją sąskaitą

Sąskaitos Nr. LT707300010008390751   “Swedbank” AB   SWIFT kodas HABALT22.

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO NR. 04180

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 16 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Juodkrantėje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info