inc
RUS    


Atnaujinta 2020-08-04

Kotedžo – buto “ VIJOKLIS ” nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04300

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Svetainėje (20 kv. m) yra minkštas kampas, komoda, TV + skaitmeninė televizija. Svetainėje minkštas kampas patogus dviems. Jauki didelė virtuvė (21 kv. m.) kartu su valgomuoju. Prie pietų stalo tilps visa šeima. Yra židinys, TV + skaitmeninė televizija. Iš valgomojo laiptais pakilsite į antrą aukštą. Jame yra 3 miegamieji, vonios kambarys ir terasa.
Svetainėje (20 kv. m) yra minkštas kampas, komoda, TV + skaitmeninė televizija. Svetainėje minkštas kampas patogus dviems. Jauki didelė virtuvė (21 kv. m.) kartu su valgomuoju. Prie pietų stalo tilps visa šeima. Yra židinys, TV + skaitmeninė televizija. Iš valgomojo laiptais pakilsite į antrą aukštą. Jame yra 3 miegamieji, vonios kambarys ir terasa.
Miegamasjame plati dvigulė lova, spinta su veidrodinėmis durimis, komoda. Jaukus kambarėlis (10 kv. m) su sofa – lova, rašomuoju stalu, komoda.
Miegamasjame plati dvigulė lova, spinta su veidrodinėmis durimis, komoda. Jaukus kambarėlis (10 kv. m) su sofa – lova, rašomuoju stalu, komoda.
Lauko terasa antrame aukšte - lauko poilsio baldai, šašlykinė, džiovykla. Antras jaukus kambarelis (apie 9 kv. m), sofa – lova, rašomasis stalas, rūbų spinta. Higienos kambarys. Jame yra dušas, praustuvė, automatinė skalbimo mašina ir WC.
Lauko terasa antrame aukšte - lauko poilsio baldai, šašlykinė, džiovykla. Antras jaukus kambarelis (apie 9 kv, m), čia sofa – lova, rašomasis stalas, rūbų spinta. Higienos kambarys. Jame yra dušas, praustuvė, automatinė skalbimo mašina ir WC.

Šeimininko fotogalerija

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Juodkrantėje


Vasaros atostogas siūlome Jums praleisti ramiame Juodkrantės kurorte, netoli Kuršių marių kranto (Kuršių marios už 65 m.) esančiame dviejų aukštų su veranda, terasa, atskiru įėjimu bute, kuris yra Juodkrantės centre šalia restorano - viešbučio vila „Flora“. Nuomojamame mūsų bute gali ilsėtis 6 asmenys (4+2).

Pirmame aukšte esančioje verandoje galėsite pasidėti savo atsivežtus dviračius ar vaiko vežimėlį. Iš verandos patenkate į erdvią, jaukią virtuvę su valgomuoju. Čia yra reikalinga buitinė technika (šaldytuvas, viryklė, el. virdulys, mikrobangų krosnelė ir visi reikalingi indai ir įrankiai maisto gaminimui), didelis pietų stalas, minkštasuolis, židinys, TV + skaitmeninė televizija. Šalia virtuvės yra WC su praustuve.

Svetainėje yra minkštas kampas patogus miegoti dviems, komoda, staliukas, fotelis, TV + skaitmeninė televizija. Yra galimybė naudotis internetu. Iš valgomojo laiptais kylame į antrą aukštą, kuriame yra trys miegamieji. Viename jų yra dvigulė lova, o kituose dviejuose po sofą-lovą. Higienos kambarys su dušo kabina, praustuve, skalbimo mašina, WC.

Taip pat antrame aukšte yra didelė terasa su vasaros baldais, pavėsine, gėlėmis ir galimybe išsikepti kepsnius. Buto langai su tinkleliais nuo uodų. Prie namų yra aikštelė automobiliui pastatyti.

Mus rasite adresu Kalno g. 5a – 4, Juodkrantė – Neringa (Kuršių nerija), Lietuva.


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė pasinaudoti interneto prieiga.


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(4 kamb. – iki 6 asm.)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
May 2021
SMTWTFS
       01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31     
06-01 - 06-30  -  75 - 87
07-01 - 08-31  -  87 - 102

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Kontaktiniai duomenys nėra rodomi.


 

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu     (Atsakymas el. paštu gali vėluoti 2 – 5 paras)

Rezervuojant poilsio laiką, 3 parų avansas pervedamas į savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.   AB “Swedbank”   SWIFT kodas HABALT22

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 04300.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus, bei sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 15:30 val. iki paskutinės dienos 11:30 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Juodkrantėje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info