www.kopos.lt
Atnaujinta 2018-08-09

Dviejų kambarių buto nuoma Nidoje vasaros sezono metu prie Kuršių marių pakrantės

Buto “Rūgpieniai” nuoma Nidoje – INFO Nr. 00530

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Dvi poilsio vietos lauke Lauko terasa su baldais Dviejų kambarių buto nuoma Nidoje Svetainė
Šalia namo kieme dvi poilsio ir automobilio parkavimo vietos. Iš miegamojo kambario patenkate į lauko terasą su baldais. Svetainė (18 kv. m – 2 asmenims), minkštasuolis vakare pavirsta dvigule lova. Yra TV ir puikus vaizdas pro langą į pušyną.
Miegamasis Pastelinių spalvų miegamasis Virtuvė – valgomasis Buities reikmenys
Miegamajame (12 kv. m) plati dvigulė lova Jūsų ramiam poilsiui, veidrodis su staliuku damoms ir komoda daiktams, rūbams. Virtuvėje – valgomajame (13 kv. m) yra visa reikalinga įranga maisto ruošimui ir saugojimui (šaldytuvas, el. viryklė, ir kita).
Miegamasis Kuršių marių pakrantė Prieškambaris Higienos kambarys
Pro miegamojo vitrinines duris – langą ryte Jus pažadins pirmieji saulės spinduliai. Nuostabiai praleisite laiką bevaikščiodami Kuršių marių pakrante (už 150 m). Prieškambaryje (7 kv. m) yra rūbų kabykla, lyginimo lenta su lygintuvu ir dulkių siurblys. Higienos kambaryje (3 kv. m) praustuvė, dušas ir WC ir automatinė skalbimo mašina.

Kviečiame vasaros sezono metu apsigyventi mūsų nuomojamame 2 kambarių (51 kv. m – 4 (2+2) miegamos vietos) bute, kuris yra Purvynės gatvėje šalia pušyno (Kuršių marios maždaug už 150 m) esančiame aštuonių butų mūriniame 2 aukštų name. Namas yra su uždaru (nepravažiuojamu) kiemu. Tai labai saugu mažiems vaikučiams, bežaidžiantiems kieme.

Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.

Virtuvė – valgomasis (13 kv. m) su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (elektrinė viryklė su elektrine orkaite, šaldytuvas – šaldiklis, elektrinis virdulys, indai, puodai ir peiliai, stalo įrankiai, taurės ir. t.t. Didelis valgomasis stalas su 6 kėdėmis.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais.

Jūsų poilsiui erdvi svetainė – miegamasis (18 kv. m ), kurioje reikalui esant, gali ilsėtis net 2 asmenys – minkštas kampas vakare pavirsta patogia dvigule lova. Jūsų reikmėms TV šalies ir pasaulio naujienoms sužinoti.

Miegamasis (12 kv. m – 2 asmenims). Plati dvigulė lova, tualetinis staliukas su veidrodžiu, komoda rūbams ar kitiems daiktams susidėti ir gaivus oras pro vitrininį langą – duris iš šalia esančio pušyno. Iš miegamojo patenkate į lauko terasą su baldais, kur malonu ryte atsigerti kavos ir pasitikti rytmetinę aušrą.

Higienos kambaryje (3 kv. m) yra dušo kabina, praustuvė, WC ir automatinė skalbimo mašina.

Į svetainę, miegamąjį, virtuvę ir WC patenkate iš prieškambario (7 kv. m), kuriame yra rūbų kabykla, lyginimo lenta su lygintuvu ir dulkių siurblys.

Šalia namo yra lauko poilsio vieta su baldais ir terasa su lauko baldais, į kurią patenkate iš miegamojo, kur galima paskaityti naujienas, ryte išgerti kvapnios kavos, o vakare išsikepti šašlyką ir kvėpuojant pušų aromato prisodrintu oru išgerti vyno taurę ar bokalą alaus (yra šašlykinė, iešmai ir malkos). Šalia namo yra vieta automobilio parkavimui, o šalia terasos galima prirakinti dviračius.

Bevalgydami pačių išsikeptą kepsnį ant žarijų, begurkšnodami aromatingą vyną Jūs svajosite kitais metai vėl atvykti ilsėtis į Kuršių neriją, paklajoti kopų platybėse, pasivaikščioti Kuršių marių pakrante bestebint melduose auginančias savo šeimyną Karališkąsias gulbes.

Ilsėtis pas mus patogiausia šeimai, atvykstančiai su automobiliu ir mėgstančiai ramybę ir gamtą. Vakarais nuėjus iki netoliese esančiu Kuršių marių (150 m) malonu pasėdėti ir paklausyti varlių choro atliekamų koncertų, pasigrožėti mariose plaukiojančiomis gulbėmis, jachtomis, senovinėmis žvejų valtimis – kurėnais.

Savo poilsiautojams nuomojame dviračius.

Atstumas nuo namo iki jūros – 2000 metrų, iki Kuršių marių – 150 metrų, iki artimiausios kavinės – 300 metrų, parduotuvės, banko, autobusų stoties – 2100 metrų.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Purvynės 63 – 1, Nida, Neringa.


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 kamb. – iki 4 asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
July 2022
SMTWTFS
      01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31      
05-15 - 05-31  -  38 - 38
06-01 - 06-30  -  44 - 52
07-01 - 07-31  -  58 - 58
08-01 - 08-31  -  52 - 58
09-01 - 09-30  -  38 - 38

Per šventes taikomos vasaros sezono kainos.


Užsakymai priimami tel.+370 670 18777     arba el.paštu janike63@gmail.com    

Rezervuojant poilsio laiką, 30% visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Neapmokėjus avanso per 3 paras nuo užsakymo suderinimo, užsakymas anuliuojamas.

   

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką, avansas negrąžinamas.

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 00530.

Jūsų poilsio laikas nuo užsakytos dienos 15 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
poilsio,kuršių,neringa,ilsėtis,nuoma,apgyvendinimas,buto nuoma,atostogos,Kuršių marių,Miegamasis