inc
     


Atnaujinta 2020-02-18

Nuomojamas butas – apartamentas “Prie Marių” Nidoje - INFO Nr. 00780

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Į svetainę ramybė ateis iš šalia esančio pušyno. Svetainė, virtuvė ir valgomasis yra vienoje bendroje patalpoje. Pirmame miegamame Jus ramins gaivus pušyno aromatas. Kuršmarių ošimą girdėsite ir ilsėdamiesi relaksaciniame fotelyje.
Į svetainę ramybė ateis iš šalia esančio pušyno. Svetainė, virtuvė ir valgomasis yra vienoje bendroje patalpoje. Pirmame miegamame Jus ramins gaivus pušyno aromatas. Kuršmarių ošimą girdėsite ir ilsėdamiesi relaksaciniame fotelyje.
Antrajame miegamajame spinta, atskiriamose lovose Jus liūliuos. Kuršių marių bangų ošimas, o ryte Jus pažadins paukščių čiulbėjimas. Ramybę pajusite poilsio vietoje prie vitrininio lango su nuostabiu vaizdu. į kuršių marias, pušyną. Atgaivą pajausite sėdėdami terasoje.
Antrajame miegamajame spinta, atskiriamose lovose Jus liūliuos. Kuršių marių bangų ošimas, o ryte Jus pažadins paukščių čiulbėjimas. Ramybę pajusite poilsio vietoje prie vitrininio lango su nuostabiu vaizdu į kuršių marias, pušyną. Atgaivą pajausite sėdėdami terasoje.
Poilsio vietoje lauke pailsėsite, išsikepsite šašlyką ar kepsnį. Vaizdas į namą nuo Kuršmarių pakrantės. Prausyklė, dušo kabina, automatinė skalbimo mašina, lyginimo lenta su lygintuvu ir WC yra vienoje patalpoje su dideliu langu.
Poilsio vietoje lauke pailsėsite, išsikepsite šašlyką ar kepsnį. Vaizdas į namą nuo Kuršmarių pakrantės. Prausyklė, dušo kabina, automatinė skalbimo mašina, lyginimo lenta su lygintuvu ir WC yra vienoje patalpoje su dideliu langu.

Neringa - legenda, kuri įkvepia ! Laukiame Jūsų atvykstant.


Saulėtas vasaros atostogas siūlome praleisti mūsų trijų kambarių bute (4(+2) miegamos vietos) su oro kondicionieriumi. Jūsų poilsiui du miegamieji kambariai, svetainė (su palydovine TV), virtuvė ir valgomasis vienoje bendroje patalpoje.

Butas yra name, prestižiniame Kopų kvartale. Butas – apartamentai naujai pertvarkytas pagal individualų projektą. Iš antrojo miegamojo išėjimas i lauko terasą, iš kurios nulipame į šalia namo įrengtą lauko poilsio vietą su baldais. Čia galima pailsėti, išsikepti šašlyką ar kepsnį bei išgerti putojančio alaus bokalą.

Pirmame miegamame Jus ramins pušyno aromatas, o Kuršmarių ošimą girdėsite ir ilsėdamiesi relaksaciniame fotelyje. Virtuvė aprūpinta šiuolaikine įranga (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, el. viryklė, elektrinis virdulys, kavos aparatas, indai, puodai, stalo įrankiai). Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais ir t. t.

Prausyklė, dušo kabina, automatinė skalbimo mašina, lyginimo lenta su lygintuvu ir WC yra vienoje bendroje patalpoje su dideliu langu i lauką, tad dirbtinė šviesa reikalinga tik naktį, o gaivus pušynų oras nesibaigs niekada. Šalia namo yra automobilio parkavimo vieta. Iki jūros 15 – 20 minučių kelio pėsčiomis (apie 2 km.), iki centro – 200 m., iki kuršių marių – 50 m.

Taip pat galima išsinuomoti ir 4(+1) miegamųjų vietų kotedžą INFO Nr. 00770 su židiniu ir lauko terasa. Dar siūlome išsinuomoti: Butą “Eglė” INFO Nr. 00680 (2 kambariai – 4 asmenims, Taikos g. Nr. 20).


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(3 kamb. – 6 asmenims)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
June 2024
SMTWTFS
       01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30      
05-01 - 05-31  -  65 - 65
06-01 - 06-30  -  85 - 85
07-01 - 08-31  -  130 - 130
09-01 - 09-30  -  75 - 75
10-01 - 10-31  -  55 - 65


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel. +370 698 17493        

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

   

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 00780.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Nidoje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info