inc
     


Atnaujinta 2019-06-25

Kotedžo “Audra” nuoma Preiloje - INFO Nr. 02100

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Svetainė (22 kv. m). Palydovinė TV, minkšti baldai, židinys. Iš svetainės laiptais pakylate į miegamuosius antrame aukšte. Šiaurinis miegamasis (15 kv. m – 2+1 mieg. vietos), dvigulė lova, spinta. Virtuvėje rasite visą įrangą maisto ruošimui ir saugojimui.
Svetainė (22 kv. m). Palydovinė TV, minkšti baldai, židinys. Iš svetainės laiptais pakylate į miegamuosius antrame aukšte. Šiaurinis miegamasis (15 kv. m – 2+1 mieg. vietos), dvigulė lova, spinta. Virtuvėje rasite visą įrangą maisto ruošimui ir saugojimui.
Kotedžas Kuršių nerijos pušyne su aikštele automobiliams parkuoti. Pietinis miegamasis (14 kv. m – 2 miegamos vietos, spinta. Šiaurinis miegamasis (15 kv. m – 2+1 mieg. vietos) atskira lova nišoje. Šalia kotedžo poilsio vieta pušyne. Čia malonu sugrįžus iš pajūrio.
Kotedžas Kuršių nerijos pušyne su aikštele automobiliams parkuoti. Pietinis miegamasis (14 kv. m – 2 miegamos vietos, spinta. Šiaurinis miegamasis (15 kv. m – 2+1 mieg. vietos) atskira lova nišoje. Šalia kotedžo poilsio vieta pušyne. Čia malonu sugrįžus iš pajūrio.

Visus ištisus metus mes Jus kviečiame apsigyventi mūsų 3 kambarių (5 miegamos vietos) kotedže.


 

Vasaros sezono metu ir visus ištisus metus mes Jus kviečiame apsigyventi mūsų 3 kambarių (72 kv. m – 5 miegamos vietos) kotedže, kuris yra ramiame pušyne, viename iš ramiausių Kuršių nerijos kurortų – Preiloje, netoli Kuršių marių.

Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.

Šeimininkės žinioje yra virtuvė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (dujinė viryklė, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai, puodai, stalo įrankiai). Yra lyginimo lenta su lygintuvu.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir kitomis smulkmenomis.

Svetainėje maloniai leisite laiką net rudens vakarais stebėdami židinyje plazdančias liepsnas pritariant pušyno ošimui. Minkštų baldų komplektas, palydovinė TV ir kiti patogumai sukurs ramią namų atmosferą.

Jūsų poilsiui antrame aukšte šiaurinis miegamasis (15 kv. m) kuriame gali ilsėtis 3 asmenys – plati dvigulė lova ir viengulė lova, sienose įmontuotos rūbų spintos.

Antras pietinis miegamasis (14 kv. m) irgi yra antrame aukšte, kuriame gali ilsėtis 2 asmenys plačioje patogioje dvigulėje lovoje, sienose įmontuotos rūbų spintos.

Higienos kambaryje yra dušas, praustuvė ir WC.

Į abu miegamuosius antrame aukšte patenkate iš svetainės lipdami labai unikaliais, puikaus meistro sukurtais laiptais. Virtuvė su svetaine sudaro vieną bendrą erdvę. Iš virtuvės dalies patenkame į higienos kambarį ir išeiname į poilsio vietą pušyne arba prie automobilio. Šalia kotedžo aikštelėje yra dvi vietos automobiliams parkuoti.

Šalia kotedžo yra poilsio vieta su lauko baldais, kur malonu pasėdėti su aromatingos arbatos ar kvapnios kavos puodeliu. Tyliais vasaros vakarais, pasikvietę draugus išsikepsite kepsnį ant žarijų ar šašlyką ir ramiai pavakarosite begurkšnodami aromatingą vyną. Jūsų draugai ar giminės gali apsigyventi už keliolikos metrų stovinčio namo trijų kambarių buto INFO Nr. 02110 kambaryje A ir/arba kambaryje B.

Atstumas nuo buto iki jūros – 2 km, iki Kuršių marių – 100 metrų. Iki artimiausios kavinės ir parduotuvės - 80 metrų, autobusų stoties - 220 metrų.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Preilos 4a - 1, Preila, Neringa (namas pačiame pušyne).


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuomos kaina parai:
(3 kamb. - iki 5 asm.)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
May 2024
SMTWTFS
    01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 
06-01 - 06-30  -  100 - 100
07-01 - 08-31  -  100 - 110
09-01 - 09-30  -  80 - 80
10-01 - 04-30  -  80 - 80

Jeigu yra daugiau kaip 5 asmenys, už kiekvieną papildomą asmenį mokama po 20 EUR parai. Per šventes taikomos vasaros sezono kainos.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel. +370 612 84501        

Rezervuojant poilsio laiką, 30% visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į kotedžo savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

   

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir kotedžo INFO Nr.02100.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus, bei sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 16 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Nidoje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info