inc

Atnaujinta  2008-07-18

Sveiki bičiuliai.

Tai ne valtis. Ir ne baidarė. Tai netgi ne vandens slidės. Tai - naujas pojūtis. Dabar jūs galite slidinėti vandeniu šiuo metu pačia greičiausia vandens transporto priemone - JŪSŲ VANDENS SKLANDYTUVU, kurio judėjimą valdo žmogaus raumenų jėga.


Ar žinote, ką turite daryti, jei norite patirti skrydžio jausmą ir begalę malonumo? Tiktai tvirtai laikykite Vandens Sklandytuvo vairą rankomis ir pakaitomis atsispiriant lengvais šuoliukais kojomis aukštyn - žemyn, veržliai skriekite pirmyn!


Lengva ir tvirta konstrukcija pagaminta iš specialaus aviacinio aliuminio, maksimaliai mažinantis pasipriešinimą srovei povandeninis sparnas, leis išvystyti 30km/h judėjimo greitį. Taigi, jokių variklių, triukšmo, jokio kuro - tik Jūs , JŪSŲ VANDENS SKLANDYTUVAS ir vandens lyguma!..


VANDENS SKLANDYTUVU galima plaukioti upėje, ežere ar jūros bangose, galima rengti lenktynes su draugais, atlikti įvairius įdomius triukus, galima pagerinti sveikatą ir atsikratyti viršsvorio. Plaukiojimas VANDENS SKLANDYTUVU – tai sportas ir nuostabus pasismaginimas vienu metu.


Akimirką įsivaizduokite tokią idilę: jūs ateinate į pakrantę, greitai surenkate VANDENS SKLANDYTUVĄ, ir štai jūs jau skriejate vandens paviršiumi ekologiškai švariu transportu, atkreipdami aplinkinių dėmesį, kurie palydi jus nustebusiais, žavesio pilnais ir šiek tiek pavydžiais žvilgsniais...


Tai puiki priemonė papildyti ir paįvairinti poilsį turintiems sodybas, poilsio namus, leidžiantiems atostogas prie vandens telkinių.


Jeigu Jums įdomi galimybė įsigyti šią priemonę kreipkitės tel. +370 698 37100 arba el. paštu lrakauskas@gmail.com


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


AquaSkipper Info Video

Aquaskipper

Į viršų

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią teikiamas paslaugas, atsako paslaugos teikėjas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info