inc

Atnaujinta  2006-06-19Žurnalas “Privati Erdvė” – apie nekilnojamo turto aktualijas įdomiai ir suprantamai


Nekilnojamo turto sritis neišvengiamai paliečia kiekvieną. Tad žurnalas “Privati Erdvė” skirtas ne tik nekilnojamojo turto (toliau – NT) agentūroms, statybų kompanijoms, advokatų kontoroms, notarų biurams, bet ir visoms verslo įmonėms ar tiesiog nekilnojamo turto rinka besidomintiems skaitytojams.


Iliustruotas žurnalas “Privati Erdvė” leidžiamas jau penkerius metus. Jo paskirtis – padėti skaitytojams orientuotis nekilnojamojo turto pasiūlos gausoje bei pateikti praktiškus patarimus, kaip spręsti aktualiausias NT problemas.


Žinomi Lietuvos ir Europos ekspertai žurnale “Privati Erdvė” pateikia naujausią informaciją apie NT rinką, jos tendencijas, prognozes ir aktualijas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, investicines galimybes, įstatyminės bazės pokyčius, bankų kreditavimo sąlygas.


Skaitytojas čia ras profesionalių praktinių patarimų, kaip sėkmingai orientuotis pastaruoju metu ypač dinamiškoje NT rinkoje, iliustruotų NT objektų skelbimų.


Žurnalo “Privati Erdvė” partneriai – LNTPA (Lietuvos nekilnojamojo turto asociacija), KOBA (Tarptautiniai nekilnojamojo turto konsultantai), VGTU (Vilniaus Gedimino technikos universitetas). Oficialus žurnalo “Privati Erdvė” informacinis partneris – EMPEX. Media centras Lietuvoje – CEREAN.


Žurnalas “Privati Erdvė” leidžiamas nuo 2000-ųjų metų, kas du mėnesius, lietuvių ir anglų kalbomis, 8000 egzempliorių tiražu. Apimtis 100-120 psl.


Žurnalo platinimas yra orientuotas į tikslinį skaitytoją. Visi žurnalo “Privati Erdvė” numeriai platinami tarptautinėse nekilnojamo turto konferencijose, vykstančiose Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, taip pat Lietuvos verslo centruose ir parduodamas degalinėse (Statoil, Lukoil), didžiuosiuose prekybos centruose bei visose kitose tradicinėse spaudos platinimo vietose.


Apie nekilnojamo turto aktualijas įdomiai ir suprantamai

Reklama žurnale


Žurnalas “Privati Erdvė” Jums siūlo galimybę pristatyti savo įmonės vardą ir paslaugas tiksliniam skaitytojui besidominčiam nekilnojamo turto aktualijomis.


Iliustruotas žurnalas - Privati erdvė

Daugiau informacijos apie žurnalą “Privati Erdvė” bei teikiamas paslaugas rasite žurnalo tinklapyje: www.privatierdve.lt


Apie nekilnojamo turto aktualijas įdomiai ir suprantamai

Į viršų

Už informacijos autentiškumą pateiktą skelbime, atsako skelbimo pateikėjas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info