www.kopos.lt
Atnaujinta 2017-06-10

Renginiai Nidoje – festivaliai, koncertai, šventės ir kiti nemokami renginiai


Renginiai Kuršių nerijoje 2017 (kalendorius)

Joninės Nidoje - Tylos slėnyje prie Parnidžio kopos

JONINĖS NERINGOJE 2017 m. birželio 23-25 d. Tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių" 2017!

Šiemet, birželio 23-25 dienomis jau devynioliktąjį kartą vykstančios šventės metu minimas Jonines neringiškiai nusprendė priderinti ne tik prie kulminacinio gamtos, tačiau ir prie žmogaus gyvenimo virsmo – vestuvių. Simboliška, kad į paparčio žiedo paieškas kviečianti trumpiausia metų naktis, taps lemtinga šį žiedą jau radusiai porai. Todėl šio festivalio tema - "Vestuvės" ir pagal visus Mažosios Lietuvos papročius šiemet vestuvių tematikai skirto etnofestivalio metu bus sutuokta klaipėdiečių pora. Tam specialiai adaptuota ir festivalio programa. Šventinis šurmulys prasidės birželio 23 d. kartu su Joninėms skirtomis pramogomis, kurios tapo neatsiejama festivalio dalimi.

Nakvynę Nidoje kaip ir visuomet turistai ir poilsiautojai gali rasti čia >>>

Atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius - Pėsčiomis pajūriu 2017

KINO PAVASARIO birželis Nidoje dešimt žiūroviškiausių filmų seansų!

Nuo birželio 3 iki 29 d. daugiausiai 2017 m. "Kino pavasario" žiūrovų simpatijų susilaukę filmai bus rodomi pajūryje – Nidoje. "Kino pavasario" filmai į "Agilos" repertuarą sugrįš rugpjūtį. Apie tai bus komunikuojama vasarai įpusėjus. O birželyje matysite:

  • birželio 3 d. Tobuli melagiai
  • birželio 7 d. Tarnaitė
  • birželio 8 d. Pasiklydę Paryžiuje
  • birželio 13 d. Tarp mūsų
  • birželio 15 d. Baigiamieji egzaminai
  • birželio 20 d. Šokėja
  • birželio 21 d. Mokinys
  • birželio 28 d. Aš nesu ponia Bovari
  • birželio 29 d. Tai tik pasaulio pabaiga

Liepos 7–9 d. "Agiloje" lankysis projektas "Kino karavanas", tad tomis dienomis įvyksiantys seansai bus nemokami. Pajūrio gyventojai ir poilsiautojai bus kviečiami išvysti komediją "Tobuli melagiai", erotinę dramą "Tarnaitė", "Oskarui" nominuotą "Moliūgėlio gyvenimą", kuris bus rodomas drauge su šių metų "Kino pavasario" žiūroviškiausiu trumpametražiu lietuvišku filmu "Kaukai" ir muzikinę juostą "The Rolling Stones" turas po Lotynų Ameriką".

Aktyvaus laisvalaikio festivalis Sveika Neringa - Neringos VASAROS sezono atidarymas 2017

Neringos VASAROS sezono atidarymas 2017 m. birželio 2-4 d. aktyvaus laisvalaikio festivalis "Sveika, Neringa"!

Siekdama prisistatyti kaip aktyvaus laisvalaikio kurortas Neringa vasaros pradžią ir vėl skelbs festivaliu "Sveika, Neringa". Šiais metais vasaros pradžios šventė vyks pirmąjį vasaros savaitgalį – birželio 2–4 dienomis.

Vasaros atidarymo Nidoje programa. Aktyvaus poilsio galimybes festivalis "Sveika, Neringa" pristatys kurorto gyventojus ir lankytojus kviesdamas įsitraukti į įvairias laisvalaikio veiklas. Neringos vasaros pradžios šventės metu staigmena laukia ir kokybiškos muzikos mėgėjų – birželio 3-ąją, šeštadienį, kurorto gyventojams ir svečiams Nidos uoste koncertuos Leon Somov & Jazzu.

Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis pajūriu!

Atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius - Pėsčiomis pajūriu 2017

Pėsčiomis pajūriu 2017 m. gegužės 13-14 d. atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius!

Visi 2017 m. gegužės 13-14 d. žygio maršrutai drieksis tik Kuršių nerijoje ir bus radialiniai – startuosite ir finišuosite Smiltynėje. Iššūkį sau išsirinksite kiekvienas, nes Pėsčiomis pajūriu 2017 net 5 maršrutai: 12,5 km vienu ypu (radialinis žygis aplink Smiltynę), 25 km per pusdienį (Smiltynė–Alksnynė–Smiltynė), 50 km per dieną (Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė), 50 km per naktį (Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė), 100 km per parą (Smiltynė–Nida–Smiltynė)!

Žygio pėsčiomis metu suteiksime galimybę dažniau atsikvėpti, nes kiekviename maršrute esame numatę įrengti gerokai daugiau poilsio ir pagalbos punktų. O kad kojos taip nenuvargtų, pagalvojome ir apie maršrutų dangos paįvairinimą – eisite ne tik smėliu, bet ir nuostabiais Kuršių nerijos miškų bei dviračių takeliais.

Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis pajūriu! Registruokitės ČIA - www.pesciomispajuriu.lt

Žiobrinės 2017 m. balandžio mėn. 28-30 d. Nidoje

ŽIOBRINĖS NIDOJE 2017 m. balandžio 28-30 d. sužinok, kaip skaniausiai paruošti žiobrius!

Ši nuotaikinga pavasario šventė Žiobrinės Neringoje tampa dar viena linksma ir skania tradicija. Šventę praturtina liaudiškos muzikos garsai, žvejiški žaidimai, tautodailininkų mugė.

Projekto AšAkA organizatoriai balandžio 28-30 d. kviečia į linksmą žiobrių kepimo šventę "Žiobrinės" Nidoje siūlydami patiems lauže išsikepti ant medinių vytelių pamautą žuvį, dalyvauti gausioje mokomųjų, kūrybinių užsiėmimų programoje, leisti smagiai laiką su visa šeima žaidžiant tradicinius žaidimus, dalyvaujant mini golfo turnyre ar leidžiantis į turą pėsčiomis po Nidą. Žiobrines 2017 šventės programa

Žiobrinės - tai ne eilinis, linksmas pavasarinis renginys, užburiantis savo žvejiška dvasia ir puikiu žuvies skoniu!

Žemės meno festivalis Kuršių nerijoje - ECO LAND ART Pervalka 2017

ECO LAND ART Pervalka 2017 m. balandžio 24-29 d. Žemės meno festivalis Kuršių nerijoje!

Antroje pavasario pusėje Neringa žada tapti žemės meno mylėtojų traukos centru - balandžio 24-29 dienomis čia vyks festivalis "Eco Land Art Pervalka 2017". Šis renginys žada ne tik atrasti ir vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo, bet ir ugdant ekologinį sąmoningumą, kurti traukos vietas bendruomenėms ir svečiams.

Žemės meno projektai bus vykdomi Neringos šiaurietiško ėjimo trasos atkarpoje nuo Pervalkos g. 1 iki švyturio, naudojantis toje aplinkoje randamomis natūraliomis priemonėmis: šakomis, akmenimis, gėlėmis, samanomis, žole - visomis, gamtoje atrandamomis ir laikui pavaldžiomis medžiagomis. Visą savaitę stebėti kaip gimsta žemės meno objektai galės tiek Neringos gyventojai, tiek kurorto svečiai. Festivalio metu gimę kūrybiniai darbai bus pristatyti balandžio 29-ąją nuo 10 iki 14 val.

Įsijungsite ir Jūs, juk Kuršių nerijoje gera ne tik ilsėtis, bet ir smagiai praleisti laiką puoselėjant jos gamtą.

Stintapūkis 2017 m. vasario mėn. 3-5 d. Nidoje

STINTAPŪKIO ŠVENTĖ NIDOJE 2017 m. vasario 3-5 d. sužinok kaip smagu, bumbint stintas po ledu!

Kartu su žiemos šalčiais į Kuršių neriją grįžta ir "Stintapūkio" šventė, šiais metais vyksianti net keliomis savaitėmis anksčiau – vasario 3-5 dienomis. Pastaruosius kelis metus ledas Kuršių marias palikdavo prieš pat vasario viduryje vykusią "Stintapūkio" šventę. Šventės organizatoriai viliasi, kad prisiderinus prie oro sąlygų ir paankstinus šventės datą, Stintapūkio dalyviai ir vėl saugiai pasklis ant Kuršių marias sukaustysiančio ledo, kur ir vėl Neringos žvejai demonstruos bumbinimą.

Pirmąjį vasario savaitgalį ant Kuršių marių ledo planuojama ne tik demonstruoti turtingą žvejybinį paveldą, bet ir organizuoti poledinės žūklės varžybas. Tradiciškai Neringos maitinimo įstaigos pateiks ypatingą šventinį meniu, kurio vienas pagrindinių patiekalų – stinta. Renginio metu veiks žiemos sporto linksmybių parkas, šventės dalyviai žinias apie šį kraštą galės gilinti edukacinių užsiėmimų metu. Vyks koncertai ir kitos linksmybės. Stintapūkis 2017 šventės programa

Aktuali apgyvendinimo informacijaNuoma žiemą Neringoje >>>

 


Prisimindami praėjusios vasaros malonumus ar jau pasvajodami apie atostogas pamažu mintimis nukeliaujame prie jūros. O artėjant vasarai ir šylant orams nors ir trumpam susiruošiame į Neringą - vieną gražiausių Lietuvos vietų.

Kaip ir kasmet poilsiaujančių šeimų visą vasarą pajūryje lauks muziejai, galerijos, meninės ekspozicijos po atviru dangumi, jūrų muziejuje delfinariume bus galima išvysti įspūdingus jūros gyvūnų pasirodymus. O ieškantys daugiau pramogų galės mėgautis itin gausia festivalių, švenčių bei koncertų pasiūla.

Nuostabūs Kuršių nerijos gamtos peizažai ir švariai prižiūrimas Baltijos paplūdimys nuramins ieškančius tylos, o norintys laisvalaikį praleisti turiningiau mėgausis aktyviomis pramogomis, pažintinėmis naujovėmis, turės nemažą renginių pasirinkimą ne tik vasarą, bet ir visus metus.

Laukdami smagių ir linksmų renginių Neringoje išsirinkite Jums patogiausią poilsio vietą.

Renginiai Kuršių nerijoje 2016

 

Į viršų

Tradiciniai nemokami renginiai Nidoje

Stinta pūkio šventė, poledinės žūklės varžybos, Preilos blizgė Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas ant Kuršių marių ledo Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas Muziejų dienos ir muziejų naktys kultūriniai renginiai Nendrinių ugnies skulptūrų simpoziumas ir eksponavimas Nidos meno kolonija, menininkų kūrybinės dirbtuvės, plenerai Renginiai skirti vasaros sezono atidarymui Neringoje Folkroro festivalis, senieji lietuvių papročiai bei tradicijos Joninių nakties laužai, ažuolo vainikas, paparčio žiedas Buriuotojų varžybos, jachtų regata, pavasaris – vasara Thomo Manno festivalio kino naktys po atviru dangumi ant Urbo kalno Sakralinė, kamerinė, simfoninė, džiazo, chorinų, vokalinė ir pop muzika Tradiciniai Kuršių nerijos verslai, pamario krašto žvejų papročiai Krištolinių taurių gydomoji vibracija kopose Nidoje Didžiausia šalies buriavimo šventė, Kuršių marių regata Archajiškai apsirėdę dalyviai atkuria ir demonstruoja amatus Vasaros sezono uždarymui skirti renginiai prie jūros Nidos menininkų kolonijos ekspresionistinė grupė Brücke Raganų kalno medinių skulptūrų ekspozicijos atnaujinimo darbai Baltų ugnies sąšauka, nendrinių skulptūrų deginimo akcija

• L.Rėzos 237 – ųjų gimimo metinių minėjimas ir Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas • Stintapūkio šventė: poledinės žūklės varžybos Preilos blizgėje, blynų kepimo varžybos Stintapūkio garduolyje, Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas, žaidimai ir rungtynės Žiemos pramogų parke • Nendrinių ugnies skulptūrų eksponavimas ir Rudens lygiadienio šventė • Sakralinės muzikos festivalis "Laudate Dominum" • Neringos vasaros sezono atidarymo šventė • XII tarptautinis festivalis "Vargonų vasara 2013" • Renginių ciklas "Teisinga muzika Bardų skvere" (prie Vytauto Kernagio skulptūros) • XV tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių" • IX tarptautinis kamerinės muzikos ir ekologijos festivalis "Nepaklusniųjų žemė" • XVII tarptautinis Thomo Manno festivalis • Pamario krašto Žvejo šventė • XV tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis "Kuršių nerija 2013" • XVI tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis "Muzikinis rugpjūtis pajūryje" • XIII tarptautinis džiazo festivalis "Nida Jazz maratonas 2013" • Senųjų amatų dienos Neringoje • Tarptautinis chorinės ir vokalinės muzikos festivalis "Vox academia" • Tarptautinis kino filmų festivalis "Baltijos banga" • XIX tarptautinis tapybos pleneras tęsiantis ekspresionistines "Brücke" kartos tradicijas, kūrybinės dirbtuvės • Folkloro šventė "Pūsk, vėjuži!" • Medžio skulptorių simpoziumas "Raganų kalnas–2013" • 36–asis tarptautinis Nidos fotografų seminaras • 52–ojo Neringos gimtadienio miesto šventė • Naujų metų sutiktuvių ir kuršietiškos žuvienės ragavimo šventė •

Informacija parengta pagal www.visitneringa.com (organizatoriai pasilieka sau teisę koreguoti renginių datas)Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Renginiai 2017 Neringoje Stintapūkis vasaros atidarymas folkloro festivalis kūrybinės dirbtuvės pleneras simpoziumas Thomo Manno Nida Jazz miesto šventė Nidoje