inc

Pasaka apie Neringą

Neringa - geidžiamiausia nuotaka pajūryje

Neringa - geidžiamiausia nuotaka pajūryje

Bet greit plačiai pasklido po pasaulį gandas apie šią stebuklingą žvejo dukterį ir jos didžius darbus. Ir pradėjo laivais plaukti jaunikaičiai į šitą krantą, pradėjo pirštis Neringai.


- Aš tekėsiu už tokio jaunikaičio, kuris užmuš devyngalvį slibiną. Aš jį tiktai sutramdžiau. Bet turi ateiti jaunikaitis, kuris jį visai nudės, ir žmonės galės ramiai ir laimingai gyventi.


- Jeigu nudėsi šį slibiną, tekėsiu už tavęs ... - Tokiais žodžiais Neringa pasitikdavo kiekvieną jaunikaitį.


Kur tau! Visiems jiems drąsos neužteko, nes visų, buvo mažos širdys. O Neringa pati buvo milžinė, ir didelė buvo jos širdis. Ar tinka didelei širdžiai maža širdis? Jaunikaičiai vėl pakeldavo bures, pasukdavo atgal laivus ir grįždavo, iš kur atvykę.


Susimąsčius sėdėjo Neringa balto smėlio kopos viršūnėje, žvelgė į mėlyną jūros plotą ir graudžiai giedojo. Didelė buvo jos širdis, todėl joje, tarsi šioje jūroje, bangavo dideli jausmai.


Atgal Pradžia Pirmyn

Informacinė svetainė apie apgyvendinimo paslaugas Kuršių nerijos gyvenvietėse www.kopos.lt pristato Eduardo Mieželaičio pasaką "Neringa".


Atnaujinta 2012-12-05

Į viršų


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info