www.kopos.lt
Atnaujinta 2014-12-31

Šventės, festivaliai, koncertai ir kiti nemokami renginiai Neringoje


2014 Renginiai Kuršių nerijoje ir 2017 renginių anonsai

Naujieji metai prie šventinių eglių Nidoje ir Juodkrantėje

Naujųjų metų išvakarėse 2014 m. gruodžio 31 d. snaigės Neringoje suksis džiazo ritmu!

Šventinę nuotaiką gruodžio 31-osios vakarą Baltijos jūros ir Kuršių marių skalaujamame pusiasalyje kurs vienas geriausių Latvijos džiazo orkestrų "Mirage Jazz", kurorto gyventojams ir svečiams pristatysiantis programą "Apie meilę Naujųjų metų naktį" - koncerto pradžia 21.00 val. Šventinio vakaro metu bus galima išgirsti laiko patikrintus džiazo klasikos kūrinius ir pasaulio populiariausios muzikos šedevrus. Paskutinįjį metų vakarą nepamiršti bus ir Lietuvos pop muzikos gerbėjai - Juodkrantėje jiems skirtas grupės "Patruliai" koncertas - pradžia 18.00 val. Paskutiniąsias senųjų metų akimirkas panorę praleisti būryje smagiai ir geranoriškai nusiteikusių žmonių kviečiami burtis prie šventinių eglių Nidoje ir Juodkrantėje. Pirmoji Naujųjų metų diena jau neįsivaizduojama be neringietiškų vaišių. Sausio 1-ąją Neringos savivaldybės aikštėje Nidoje neringiškiai, kartu su Naujųjų metų medine ožka, vaišins svečius ypatinga kuršiška žuviene, visa aikštė šurmuliuos ir džiugins liaudiška muzika, šokiais ir smagia šventine aplinka.

Sutikime Naujuosius metus Neringoje - su džiazo muzika ir šokiais ...

Neringos miesto šventė 2014 - Neringos 53 gimtadienis

Neringos 53-čiasis GIMTADIENIS 2014 m. lapkričio 14-16 d. Šventinį savaitgalį Kitokia Neringa kviečia į naktinę kelionę!

Neringos gimtadienio šventiniai koncertai, kuriuose pasirodys kurorto meno kolektyvai vyks tiek Nidos, tiek Juodkrantės gyvenvietėse. Visą lapkričio mėnesį koncertais, parodomis ir sporto renginiais džiuginsiantis renginių ciklas kulminaciją pasieks lapkričio 14-16 dienomis. Šventinį savaitgalį pažinti naktinę kurorto dvasią kvies prieš tris metus gimusi akcija "Kitokia Neringa". Neringos gimtadienis jau nebeįsivaizduojamas be "Kuršių kiemo", kurio dalyviai ir šiais metais kvies dalintis gera nuotaika, džiugins įvairiausiomis linksmybėmis bei dosniomis vaišėmis. Juodkrantėje šventiniame koncerte pasirodys gausybė Neringos meno kolektyvų, o po koncerto džiugins UGNIES TEATRO ŠOU!

Kūrybiškai ir paslaptingai prabilus apie įkvėpimą, Kuršių nerijos mūzas, legendas Neringa kviečia pas save į svečius ...

Liepsnojančios nendrinės ugnies skulptūros ant vandens akustinių spalvų fone

RUDENS LYGIADIENIS Juodkrantėje 2014 m. rugsėjo 22 d. Ugninis nendrinių skulptūrų šokis ant vandens!

Kasmet pavasarį Juodkrantėje darbuojasi būrys skulptorių, Gintaro įlankoje palikdami po keletą įspūdingų nendrinių skulptūrų. Per vasarą tos skulptūros džiugina praeivių akis, o rudenį būna iškilnimgas sudegintos, pagerbiant saulės palydas ir protėvių atminimą. Kuršių nerijos nacionalinis parkas maloniai visus kviečia į Rudens lygiadienio šventę Rugsėjo 22 d. 19.30 val. Gintaro įlankoje, Juodkrantėje. Daugiau apie Rudens lygiadienį Juodkrantėje. Šiemet, Gintaro įlankoje, Juodkrantėje, visą vasarą lankytojus džiugino šių kūrybingų menininkų išskirtiniai darbai - nendrinės skulptūros ant vandens: skulptoriaus Vytauto Musteikio - "Krikštas žuvusioms baltų gentims atminti", skulptorių Vytauto Musteikio ir Liudos Petkevičiūtės - "Mįslingi gudonų keliai ir kelionės", skulptoriaus Stasio Juraškos - "Lopšinė saulei", skulptorių Andris Kapusts (Latvia) ir Jordi Navarro Navarrete (Ispanija) - "Saulės kelionė".

Gintaro įlankos deglai vėl įsižiebs Rudens LYGĖS ir Baltų vienynės dienos proga !

XX tarptautinės Nidos menininkų stovykla pleneras Nidoje 2014

Nidos tapybos PLENERAS 2014 m. rugsėjo 4-23 d. Baltijos Tiltai subūrė virš 30 dailininkų iš 14 šalių!

Jubiliejinis XX tarptautinis ekspresionistinės tapybos pleneras "Baltijos tiltai - 2014" Nidoje ir Juodkrantėje prasidėjęs rugsėjo 4 d. ir besitęsiantis iki 23 dienos subūrė virš 30 dailininkų iš 14 šalių. Be Baltijos jūros regiono kaimynų, dalyvauja ir Indonezijos, Gruzijos, Armėnijos bei Norvegijos dailininkai. "Tapytojas su molbertu ir drobe šiandieniniame gyvenime yra tokia pati retenybė, kaip ir Kuršių nerijoje sutiktas briedis. Vis mažiau aplink mus žmonių jaučiančių šiuolaikinės dailės (ar klasikinių paveikslų) dvasią bei gebančių prisiliesti prie autorinių kūrinių, o jie - neišnykusios žmogaus gyvybinės energijos versmė", - kalbėjo renginio vadovas Saulius Kruopis.

Vieną saulėtą popietę aktyviausieji plenero menininkai tapė moters figūrą prie jūros...

Senųjų amatų dienos Neringoje - Žolinių savaitgalis Nidoje

SENŲJŲ AMATŲ dienos Neringoje 2014 m. rugpjūčio 15-16 d. Nidos prieplaukos aikštėje prie etnografinės sodybos!

Rugpjūčio 15 - 16 dienomis Neringoje vyks etnokultūrinis renginys "Senųjų amatų dienos Neringoje", kurorto gyventojus ir svečius perkelsiantis į senaisiais papročiais dvelkiančius laikus. Tradiciškai šventėje pristatomi priešistorinio, laikotarpio, viduramžių, renesanso ir XIX-XX amžių amatai, kuriuos Nidos prieplaukos aikštėje įsikūrusiame amatininkų kaimelyje demonstruoja Lietuvos muziejininkai ir senųjų amatų tradicijų puoselėtojai iš Latvijos, Rusijos, Lenkijos. Lankytojai turi galimybę nukeliauti į viduramžius, išmokti vyti ir austi juostas, išsikepti duonos ant akmenų, pamatyti liepos karnų kibirėlių gamybą, puodų žiedimą, bučiukų pynimą, paragauti žuvienės, paplaukioti luotu mariose, pamatyti parodomąsias kuršių kovas. Šiais metais Lietuvos bei užsienio turistams bus pristatyta kuršių genties I-XIV a. archeologinių kostiumų kolekcija, Lietuvos ir Mažosios (Prūsų) Lietuvos kultūros paveldas - lietuvininkų krašto valgiai, papročiai ir tradicijos, veiks vėtrungių gamybos mokykla. Detali amatų programa 2014

Planuojantiems atvykti į Kuršių neriją didįjį savaitgalį siūlome peržvelgti Paskutinės minutės pasiūlymus ir karštas naujienas >>>

Nenakvok kur papuolė - susirask nakvynę kopose!Detali nuoma Nidoje >>>

Kelionė į istorinę XVIII a. Prūsiją, Kristijono Donelaičio metams paminėti

Kelionė į istorinę XVIII a. Prūsiją 2014 m. rugpjūčio 4-22 d. paroda skirta Kristijono Donelaičio metams paminėti!

2014 m. sausio 1 d. sukako 300 metų, kai gimė lietuvių grožinės literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis. Šia proga rugpjūčio 4 d. (pirmadienį) 20.00 val. Neringos istorijos muziejuje (Pamario g. 53, Neringa) bus atidaryta paroda "Kelionė į istorinę XVIII a. Prūsiją. Skirta Kristijono Donelaičio metams paminėti". Parodą bus galima aplankyti iki rugpjūčio 22 d.

Kristijono Donelaičio atminimui dedikuotą parodą sudaro keletas dalių. Prie muziejaus esančiuose lauko ekspozicijos stenduose praeiviai net ir neužsukę į muziejų jau gali susipažinti su K. Donelaičio biografija, jo kūrinių ištraukomis. Muziejaus viduje esančioje parodų salėje lankytojams pristatomos dvi temos: XVIII a. Prūsija bei K. Donelaičio gyvenimas ir veikla, kūrinių sklaida pasaulyje, jo atminimo įamžinimas. Į muziejų užsukę neringiškiai bei miesto svečiai turės progą ne tik apžiūrėti parodą, bet ir tuo pačiu pasižiūrėti šią ekspoziciją lydintį filmą "K. Donelaitis, Tolminkiemis ir mes" (scenarijaus autorė A. Kupliauskienė, operatorius V. Gedvilas).

Neringos istorijos muziejus maloniai kviečia jus į parodos pristatymą visuomenei. Daugiau informacijos www.neringosmuziejus.lt

Pamario krašto žvejo šventė Juodkrantėje

NIDA JAZZ maratonas 2014 m. liepos 31 - rugpjūčio 2 d. džiazo festivalis prie Nidos švyturio!

Liepos 31 - Rugpjūčio 2 dienomis skambėsiantis festivalis Nida jazz maratonas 2014 džiazo mėgėjus pasitiks improvizacijomis nuo švyturio. Šią vasarą visus kviečiame į unikalią Nidos vietą, vieną aukščiausių kalvų, iš kurios kas naktį kelią laivams Baltijos jūroje rodo švyturys. Išskirtinėje kurorto vietoje atlikėjai susirinkusiems dovanos tris vakarus muzikos siautulio. Scenoje kartu su jaunais ir perspektyviais muzikantais pasirodys ir patyrę improvizacijų meistrai. Į festivalį pakviesti kolektyvai ir atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Ispanijos ir JAV. Koncertus, kurie ir šiemet išsiskirs spalvingais pasažais ir "world music" rėmuose, pratęs vidurnakčio "jam session" kurorto prieplaukoje įsikūrusioje vyninėje. Šiais metais Nidos džiazo festivalyje - išskirtinė "Shinkarenko Jazz 4N" premjera.

Bilietai po 60 litų, o bilietas į visus tris koncertus kainuos 140 litų. Daugiau informacijos www.nidajazz.lt

Jubiliejinė Kuršių marių regata 2014 Neringoje

Jubiliejinė Kuršių marių REGATA 2014 m. liepos 29 - rugpjūčio 2 d. spalvingas burių šokis Neringoje!

Šį savaitgalį prasideda giliausias ir seniausias tradicijas turintis buriuotojų renginys - Kuršių marių regata 2014. Šiemet laukia ypatinga šventė - nuo tada, kai įvyko pirmoji Kuršių marių regata, praėjo jau 60 metų. Neringa jubiliejinę Kuršių marių regatą svetingai priims paskutinę liepos savaitę. Buriuotojai iš visos Lietuvos čia suplauks tam, kad išbandytų savo jėgas didžiausiose ir prestižiškiausiose šalies buriavimo varžybose. Organizuojama nuo 1954-ųjų metų, Kuršių marių regata laikoma rimčiausiu išbandymu Lietuvos buriuotojams. Varžybos tradiciškai vyks septynias dienas, per kurias buriuotojai turės įveikti 260 jūrmylių. Regata startuos Klaipėdoje, o jau po poros dienų iki pat finišo pagrindiniu regatos uostu taps Nidos prieplauka. Šiemet pati ilgiausia regatos distancija drieksis jūra iki Nidos paplūdimių ir baigsis jos uoste, tik jau iš kitos - Kuršių marių - pusės. Įveikusios ilgiausią regatos distanciją Nidos prieplauką varžybų įgulos pasieks jau gerokai po vidurnakčio. Pramoginė programa, etapų apdovanojimai, pagrindinių dienos įvykių apžvalgos uoste vyks kviekvieną šventinės savaitės vakarą.

Nepraleiskite progos susipažinti su buriavimo sportu ir patirti buriuotojų bendruomenės dvasią!

Pamario krašto žvejo šventė Juodkrantėje

ŽVEJO ŠVENTĖ 2014 m. liepos 18-19 d. Laisvalaikio pramogų kupina šventė Juodkrantėje!

Liepos 18 - 19 dienomis Juodkrantėje vyksianti Pamario krašto žvejo šventė - apipinta giliomis žuvininkystės tradicijomis, Kuršių nerijos kultūros paveldu! Pirmąją šventės dieną lankytojai galės išvysti, kaip gaminamos unikalios vėtrungės, nėginių bučiukai, pasigrožėti marių krantinėje išrikiuotais tautiniais kostiumais. Ypatingas dėmesys šiemet skiriamas Pamario krašto virtuvei - šventėje dalyvauja Lietuvos nacionalinė virėjų rinktinė! Geriausi Lietuvos virtuvės šefai dalinsis gurmaniškos virtuvės paslaptimis bei receptais, o pagamintus patiekalus bus galima čia pat ir padegustuoti. Šventės dalyvių taip pat laukia pasiplaukiojimas mariomis laivu "Kurėnas", o vakare - unikalus Pamario krašto kapelijų ir liaudies kolektyvų koncertas. Antrąją šventės dieną aktyvesnių pramogų mėgėjai turės progą išbandyti save įvairiuose Pamario kraštui, o ypač žvejams būdinguose laisvalaikio žaidimuose. Šventę vainikuos apdovanojimai, o po jų - vakarinis šventinis koncertas, kuriame dalyvauja POP-klasikos atlikėjai. Norintys parsivežti dalelę Pamario krašto gėrybių, galės apsilankyti dvi dienas vykstančiame jomarke.

Jei laikai save neabejingu žvejybai ar tiesiog nori paragauti skaniausios Pamario krašte žuvienės - esi laukiamas Juodkrantėje!

Tarptautinis Thomo Manno festivalis Nidoje 2014 Šimtmečio vasara

Thomo Manno FESTIVALIS NIDOJE 2014 m. liepos 12-19 d. Kultūros savaitė rojaus kampelyje!

Tarptautinis Thomo Manno festivalis - vienas didžiausių ir garsiausių kultūros renginių Neringoje vidurvasarį, aukšto lygio muzikine programa, įkvepiančiomis diskusijomis ir pramoginėmis kino naktimis pritraukiantys ne tik Lietuvos gyventojus, bet ir užsienio svečius. Visi renginiai vyksta lietuvių ir vokiečių kalbomis.

Liepos 12 - 19 dienomis Neringoje vyks 18-asis tarptautinis Thomo Manno festivalis, kurio šiūmetinė tema "Šimtmečio vasara". Liepos 16-oji minima, kaip rašytojo Thomo Manno, Nidoje pasistačiusio vasarnamį, atvykimo čia atostogauti data. Festivalio koncertai, dailės parodos, literatūrinės popietės, atviros diskusijos vyksta įvairiose Nidos vietose: turistų pamėgtame rašytojo Thomo Manno vasarnamyje, jaukioje Nidos Evangelikų Liuteronų bažnyčioje, Mizgirių gintaro galerijoje. Ypatingo vietos žmonių ir svečių dėmesio susilaukia profesionalių Lietuvos ir užsienio režisierių kino filmų peržiūros, organizuojamos tiek atviroje erdvėje ant Urbo kalno, tiek modernioje Nidos meno kolonijoje.

Thomo Manno festivalis Nidoje - muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje!

Tarptautinis folkloro festivalis Tek saulužė ant maračių ir Joninės Nidoje

JONINĖS NIDOJE 2014 m. birželio 20-24 d. Tarptautinis folkloro festivalis - Tek saulužė ant maračių!

Kai saulė pasiekia aukščiausią tašką, kai trumpiausią metų naktį nutvieskia mėnulio šviesa, o jūra ima ošti stipriau ir marios banguoti plačiau, Kuršių nerijoje kopas pustantis vėjas praveria protėvių išminties lobyno duris ... Tai ženklas - pats metas čia visiems susitikti !

Birželio 20 - 24 dienomis Neringoje vyks 16-asis tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių", kurorto gyventojus ir svečius įsuksiantis į šokių, dainų ir pasakojimų sūkurį. Ilgiausiais vasaros vakarais Kuršių nerijos pusiasalyje ypatingą nuotaiką kurs folkloro kolektyvai iš įvairių Lietuvos regionų, svečiai iš Vokietijos, Latvijos, Baltarusijos. Joninių išvakarėse (birželio 23 - ąją) šokių ir dainų taip pat netrūks. Kupolių (Rasų) šventės tradicijos atgis Parnidžio kopos papėdėje plytinčiame Tylos slėnyje. Čia bus žoliaujama, pinami vainikai, dainuojamos Joninių dainos. Paskutiniuosius saulės spindulius surinkti bus galima apeigų prie Saulės laikrodžio metu (nuo 21:00 val.). Viena gražiausių savaitgalio šventinių akimirkų - eisena su fakelais nuo smėlio pustomos Parnidžio kopos iki Nidos prieplaukos, kur vyks Joninių koncertas. Detali Joninių šventės programa 2014.

Tiek daug gražių dalykų ten, kur "Tek saulužė ant maračių". Skubėkite pas mus, į Nidą!

Jubiliejinis Nidos vasaros sezono atidarymo festivalis Neringoje - Vasaros sezono pradžios šventė.

VASAROS ATIDARYMO ŠVENTĖ 2014 m. birželio 6-7 d. Jubiliejinis Nidos vasaros sezono atidarymo festivalis!

Pirmąjį birželio savaitgalį Neringoje vyks dviejų dienų 20-tas jubiliejinis festivalis "Benai, plaukiam į Nidą 2014".

Tai lietuviškiausias muzikos festivalis Kuršių nerijoje, organizuojamas jau 20-ąjį kartą! Vienoje scenoje išvysite populiariausias Lietuvos atlikėjus su geriausiomis lietuviškomis dainomis. Vasaros atidarymo šventė prasidės Merūno ir Kauno Simfoninio Orkestro koncertu "Gražiausios operų arijos", o baigsis Didžiuoju Nidos festivalio koncertu su populiariausiais Lietuvos atlikėjais su visų laikų populiariausiais šlageriais. Detali šventės programa 2014. Kartu su vasara į Neringą grįžta aktyvus kurortinis gyvenimas, siūlantis neišsemiamas laisvalaikio praleidimo galimybes, dovanojantis nepamirštamas atostogų akimirkas.

Jeigu birželio savaitgalį neturite jokių planų, kodėlgi nenuvykus prie jūros!

Žiobrinės šventė Neringoje 2014 m. gegužės mėn. 3 d.

ŽIOBRINĖS ŠVENTĖ NERINGOJE 2014 m. gegužės 3-4 d. Gegužinės ant Nidos Kuršmarių kranto!

Tradicija kepti žiobrius, pamovus ant karklo iešmukų, atėjo nuo Nemuno žemupio. Seniau Žiobrinės buvo švenčiamos du sezonus: pirmasis būdavo pavasarį iki gegužės 1 d., antrasis vasarinis - prasidėdavo liepos 1 d. ir tęsdavosi iki rugsėjo vidurio. XX a. šeštame dešimtmetyje žiobrius kepė ir valgė Kuršių Nerijos žvejai Grobšto kalno papėdėje. Iki šiol vienintelė šalyje tokia šventė (atgaivinta maždaug prieš 10-metį) buvo kasmet rengiama Kriūkų miestelyje, prie Nemuno.

Numatoma Žiobrinės šventės preliminari programa: Šventės atidarymas 12 val. Edukaciniai užsiėmimai, žaidimai ir kulinarinio paveldo varžytuvės. Pristatomos "Žiobrinės" šventės tradicijos ir papročiai. Rungtys ir atrakcijos - stilizuotais žvejybos įrankiais išbandysime rankų taiklumą, akies žvitrumą bei minties greitumą, o vakarop nuo 18 val. šoksim, trypsim ir dainuosim Žiobrinių Gegužinėj. Be to abi savaitgalio dienas nuo 10 val. veiks Šventinė Mugė.

Esant nepalankioms oro sąlygoms organizatoriai pasilieka teisę keisti šventės programą bei teritoriją!

Stintapūkio šventė Neringoje 2014 m. vasario mėn. 21 d.

Stintapūkio šventė Neringoje 2014 m. vasario mėn. 21 d.

STINTAPŪKIO ŠVENTĖ NERINGOJE 2014 m. vasario 21-23 d. Žiemiškos pramogos ir stintų žvejybos tradicijos!

Paskutinįjį žiemos savaitgalį Neringos kurortas ir vėl kvies susipažinti su žiemiškomis Kuršių nerijos žvejų tradicijomis ir gyvenimo būdu. Poledinės baidomosios žvejybos - bumbinimo garsai ir vėl skambės vasario 22-ąją vyksiančios "Stintapūkio" šventės metu.

Paspaudus šaltukui neringiškiai vis dažniau žvalgosi į Kuršių marias, vildamiesi, kad jas netrukus aptrauks ledas. Kasdieną nekantriai laukiama žinių ir apie šių metų stintų žvejybos ypatumus. Optimistiškai nusiteikę pusiasalio gyventojai, peržiūrėję žvejybos reikmenis, jau planuoja kaip visą savo laisvalaikį skirs poledinei žūklei.

Žūklavimo įgūdžius jie galės pasitikrinti "Stintapūkio" šventės metu vyksiančiose poledinės žūklės varžybose. Naujos patirties pasisemti - stebint šimtus metų menantį žvejybos būdą - bumbinimą. Orus taip pat stebintys "Stintapūkio" šventės organizatoriai žada, kad žiemiška Neringa ir vėl džiugins visai šeimai skirtomis pramogomis, o Nidoje nosis kutens patiekalai iš agurkais kvepiančių stintų!

Vasario 22-ąją vyksianti "Stintapūkio" šventė nepasiribos tik baidomosios poledinės žūklės - bumbinimo demonstravimu, kurorto meno kolektyvų pasirodymais, bet ir stebins naujais šventės akcentais. Ypatingo šventės dalyvių dėmesio sulaukti tūrėtų Nidos gyvenvietę nušviesiantis ugnies šou. Fakyrų pasirodymą planuojama demonstruoti Neringos savivaldybės aikštėje. Šventės organizatoriai viliasi, kad Nidą papuoš ir skulptūros iš Kuršių marių ledo, o gerai pirtelėje ant ratų įšilę, galės sušokti į eketę. Rezgami planai į šventę pasikviesti ir meno kolektyvą iš Kaliningrado srities. Įvairiose Nidos erdvėse vyksiančio renginio organizatorius džiugina tai, kad šiais metais sulauksime ir gausesnio mugės dalyvių skaičiaus. Planuojama, kad šventinį savaitgalį vyks ir atviras Baltijos šalių ICE-BLOKART ledrogių čempionatas.

Nepraleiskite unikalios galimybės pamatyti ir patiems pabandyti pabumbinti ant Kuršių marių!

Aktuali apgyvendinimo informacijaNuoma žiemą Neringoje >>>

 

Į viršų

Tradiciniai nemokami renginiai Nidoje

Stinta pūkio šventė, poledinės žūklės varžybos, Preilos blizgė Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas ant Kuršių marių ledo Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas Muziejų dienos ir muziejų naktys kultūriniai renginiai Nendrinių ugnies skulptūrų simpoziumas ir eksponavimas Nidos meno kolonija, menininkų kūrybinės dirbtuvės, plenerai Renginiai skirti vasaros sezono atidarymui Neringoje Folkroro festivalis, senieji lietuvių papročiai bei tradicijos Joninių nakties laužai, ažuolo vainikas, paparčio žiedas Buriuotojų varžybos, jachtų regata, pavasaris – vasara Thomo Manno festivalio kino naktys po atviru dangumi ant Urbo kalno Sakralinė, kamerinė, simfoninė, džiazo, chorinų, vokalinė ir pop muzika Tradiciniai Kuršių nerijos verslai, pamario krašto žvejų papročiai Krištolinių taurių gydomoji vibracija kopose Nidoje Didžiausia šalies buriavimo šventė, Kuršių marių regata Archajiškai apsirėdę dalyviai atkuria ir demonstruoja amatus Vasaros sezono uždarymui skirti renginiai prie jūros Nidos menininkų kolonijos ekspresionistinė grupė Brücke Raganų kalno medinių skulptūrų ekspozicijos atnaujinimo darbai Baltų ugnies sąšauka, nendrinių skulptūrų deginimo akcija

• L.Rėzos 237 – ųjų gimimo metinių minėjimas ir Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas • Stintapūkio šventė: poledinės žūklės varžybos Preilos blizgėje, blynų kepimo varžybos Stintapūkio garduolyje, Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas, žaidimai ir rungtynės Žiemos pramogų parke • Nendrinių ugnies skulptūrų eksponavimas ir Rudens lygiadienio šventė • Sakralinės muzikos festivalis "Laudate Dominum" • Neringos vasaros sezono atidarymo šventė • XII tarptautinis festivalis "Vargonų vasara 2013" • Renginių ciklas "Teisinga muzika Bardų skvere" (prie Vytauto Kernagio skulptūros) • XV tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių" • IX tarptautinis kamerinės muzikos ir ekologijos festivalis "Nepaklusniųjų žemė" • XVII tarptautinis Thomo Manno festivalis • Pamario krašto Žvejo šventė • XV tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis "Kuršių nerija 2013" • XVI tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis "Muzikinis rugpjūtis pajūryje" • XIII tarptautinis džiazo festivalis "Nida Jazz maratonas 2013" • Senųjų amatų dienos Neringoje • Tarptautinis chorinės ir vokalinės muzikos festivalis "Vox academia" • Tarptautinis kino filmų festivalis "Baltijos banga" • XIX tarptautinis tapybos pleneras tęsiantis ekspresionistines "Brücke" kartos tradicijas, kūrybinės dirbtuvės • Folkloro šventė "Pūsk, vėjuži!" • Medžio skulptorių simpoziumas "Raganų kalnas–2013" • 36–asis tarptautinis Nidos fotografų seminaras • 52–ojo Neringos gimtadienio miesto šventė • Naujų metų sutiktuvių ir kuršietiškos žuvienės ragavimo šventė •

Informacija parengta pagal www.visitneringa.com (organizatoriai pasilieka sau teisę koreguoti renginių datas)Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Renginiai 2014 Neringoje Stintapūkis vasaros atidarymas folkloro festivalis kūrybinės dirbtuvės pleneras simpoziumas Thomo Manno Nida Jazz miesto šventė Nidoje