inc

Atnaujinta 2012-12-04

Žmogaus kūno sveikatos atstatymas ir tolimesni sveikos gyvensenos būdai

Organizmo valymas sultimis

Paimti:

 1. Kiaulpienių lapų, žiedų ar šaknų;
 2. Didžiosios dilgėlės apie 20 cm aukščio ūglių;
 3. Salierų lapų ar šaknų.

Sumalus porą kartų su mėsmale, išspausti po 30 gr sulčių ir išgerti. Gerti dvi savaites. Taip stipriai padėsite savo kepenims, inkstams ir kraujui. Vertinga gerti pavasarį ir rudenį.


Veido, odos raukšlių naikinimas

1. Vaistinė taukė - iš šaknų ar lapų pasigaminti grietinės konsistencijos mišinį ir pasidaryti 2 valandoms veido ir kaklo kaukę. Jei turite šaknų miltelių, atskieskite su vandeniu ar pienu. Po to kaukę atitirpinkite ir nuplaukite. Apie 1 valandą oda bus raudona.

2. Titnago vanduo - apie 30-50 gr smulkaus juodojo titnago užpilkite 5 ltr vandens savaitei laiko. Paskui viršutinį vandens sluoksnį maždaug palikdami apie 3-4 cm nuo dugno, per žarnelę atsargiai išleiskite į kitą indą. Gautą vandenį naudokite veidui ir kaklui apsidrėkinti po prausimosi. Taip pat labai naudinga gerti šio vandens iš ryto atsikėlus po 200 gr.

Likusius akmenukus gerai nuplaukite ir vėl užpilkite vandeniu. Tai galite pasigaminti apie 40 tonų šio vandens!!!


Maisto skonio galia

Jei norite palieknėti, tapti judresni, derinkite tokio skonio maistą:


 • Kartus + aštrus – iš kūno pašalins gleives.
 • Rūgštus + aštrus – gerės imunitetas, virškinimas, nuotaika.


 • Jei norite priaugti svorio, vartokite šio skonio produktus:


 • Saldus + sūrus – galėsite priaugti riebalinį audinį.
 • Saldus + rūgštus – užsiauginsite raumenų audinius.


 • Storosios ir tiesiosios žarnų valymas

  Tirpalas: 2 ltr. Vandens, 1 valgomas šaukštas obuolių acto ir 1 arbatinis šaukštelis valgomosios druskos. Tirpalo temperatūra- apie + 22 laipsnių. Guminę pūslę pakabinkite savo ūgio aukštyje. Vamzdelio galą patepkite aliejumi ar muilu. Atsigulkite ir iškelkite aukščiau dubenį. Įveskite į išeinamąją angą 5-6 cm šlangelio ir paleiskite tirpalą. Jei pajausite skausmą ar norą tuštintis, užspauskite žarnelę ir truputį palaukite, kol tai praeis. Jei nebegalite laikyti- išsituštinkite. Žarnyne tirpalą reikėtų palaikyti po porą minučių pozose, keičiant jas. Išsituštinkite pozoje – atsitūpus. Po to gerai nusiplaukite išeinamąją angą.

  Valyti reikia 2 savaites dukart dienoj: atsikėlus ir einant miegoti. Pirmos savaitės pabaigoje dažniausia pradeda eiti tamsios, kietos ir su stipria smarve išmatos. Tai iš išmatų susidarę “išmatų akmenys”. Jie ten susidarė per ištisus dešimtmečius. Žarnyną valykite tol, kol tie “akmenys” pasibaigs.


  Kepenų valymas

  Kepenis galima valytis tik po žarnyno valymo.

  Pirmas 2 dienas ir 3-čią iki 19 val. maitintis tik geriant šviežiai spaustomis obuolių sultimis. Jas galima gerti neribotais kiekiais. Iš ryto darytis klizmas.

  19 val. atsigulti ant kairiojo šono į lovą. Po dešiniuoju šonkaulių lanku prisidėti šildymo prietaisą ar guminę pūslę ir kas 15 minučių gerti 3 valgomus šaukštus alyvuogių aliejaus ir tiek pat šviežiai išspaustų citrinos sulčių. Alyvuogių aliejų truputi pasišildykite - bus lengviau gerti. Iš viso reikia pasiruošti po 200 ml. kiekvieno gėrimo. Yra labai svarbu, atliekant šituos veiksmus, nejudinti net pirštelio, nes norėsite išsivemti, bet nieko nesigaus tik pablogės savijauta. Apie 22-23 valandą pradėsite girdėti,kaip, ypač po kairiuoju šonkauliu, atsiras triukšmingas gurgimas pilvo srityje. Po to galite užmigti, o iš ryto pasidarykite klizmą.


  Inkstų valymas

  1 arbatinį šaukštelį petražolių sėklų užpilkite 500 ml.virinto vandens ir palikite nakčiai termose. Tuo pat metu nuplaukite verdančiu vandeniu 2 valgomus šaukštus razinų. Paskui užpilkite jas nakčiai 200 ml verdančio vandens. Gerti abu tirpalus po 100 ml 2-3 kartus dienoj 7 dienas paeiliui.


  Druskų valymas iš sąnarių

  1. Petražolių šaknis ir žalumynus sumalti per mėsmalę porą kartų ir išspausti sultis. 1 stiklinę sulčių sumaišyti su 2 stiklinėmis verdančio vandens, apdengti šiltai iki ryto. Nukošus pridėti 1citrinos sulčių. Gerti po trečdalį stiklinės ryte ir vakare 2 dienas. Trečia diena - pertrauka. Paskui vėl kartoti, kol dings išburkimai ir skausmai.

  2. Lauro lapai - 5 vienetus užpilti verdančiu vandeniu ir palikti 2 valandoms prisitraukti. Gerti gurkšneliais ištisą dieną savaitę. Po savaitės pertraukos – kartojimas.


  Vėžio gydymas ir profilaktika

  Daktarės Gildos Klark triumviratas:


  1. Spiritinis graikiškų riešutų kevalų tirpalas. Paimti 33 subrendusius, bet dar nenukritusius žemyn riešutus. Viršutinį sluoksnį nulupti, riešutus sudėti į 3 ltr indą. Sklidinai užpilti gera degtine ir, hermetiškai užsandarinus, padėti 40-čiai dienų ant saulėtos palangės. Po to gerai sumaišyti ir nukošti.

  Naudojimas: 2 arbatiniai šaukšteliai su 50 ml vandens 1 kartą dienoje profilaktiškai.

  Prie vėžio grėsmės – 2 arbatiniai šaukšteliai 2 kartus dienoje. Gerti viso 5 dienas. Paskui po 2 arbatinius šaukštelius 1 kartą dienoje. Naudoti visus metus. Pirmas 5 dienas negalima klizmuotis!


  2. Kartusis kietis. 0,5 arbatinio šaukštelio kiečio su medum. Naudoti 14 dienų, bet nuo 3-čios iki 14-tos dienos dozę didinti ik 3,5 arbatinio šaukštelio su kiekviena diena vis pridedant kiečio. Paskui ištisus metus naudoti 1 kartą savaitėje po 3,5 arbatinio šaukštelio.


  3. Gvazdikėliai. 1 arbatinis šaukštelis sumaltų gvazdikėlių 3 kartus dienoje. Nuo 3-čios iki 10-tos dienos dozę tolygiai didinti iki 3 arbatinių šaukštelių. Paskui ištisus metus naudoti 1 kartą savaitėje po 3 arbatinius šaukštelius.


  Kad nesusidirgintu skrandis viską užgerkite saldžiomis sultimis.


  Trichomonadų naikinimas

  1. Ąžuolo žievės, paprasto šaltekšnio žievės, karčiojo kiečio ir bitkrėslės (čižmos) žiedų po vieną valgomąjį šaukštą. Viską užpilti 3 ltr verdančio vandens ir palaikyti 2-3 valandas. Gydytis reikia abejiems sutuoktiniams. Moteris sprincuojasi vaginą su 2 ltr tirpalo, temperatūra +(35-36) laipsniai.

  Likusį tirpalą naudoja vyras lytinio organo mirkymui, atsmaukęs viršutinę odelę. Mirkyti 25-30 min.

  2. Valgomojo molio 1 valgomąjį šaukštą ištirpinti 1 ltr virinto šilto vandens. Vyrams mirkyti lytinį organą 10-15 min. Moteris – sprincuojasi vaginą.


  Česnakas

  Česnakas naudojamas hemorojaus ir prostatos gydymui.

  2-3 skilteles vidutinio česnako susmulkinti ir užpilti iš vakaro 200 ml verdančio vandens. Ryte nusunkti ir prieš paprastą klizmą susileisti česnako tirpalą į tiesiąją žarną per išeinamąją angą. Palaikyti apie 5-10 minučių ir išsituštinti. Paskui pasidaryti klizmą su vandeniu, obuolių actu ir druska.

  Jei hemorojus toli pažengęs, minimo tirpalo neužtenka. Padirbėjus su tirpalu savaitę laiko, paskui supjaustykite skiltelę česnako plonai ir įsikiškite jį giliau į išeinamąją angą. Gali stiprokai niežėti. Tai darykite, kol nepaeis hemorojus. Prostatos uždegimas gali praeiti kartu su hemorojumi.

  Sąlygos: neleisti užkietėti viduriams (maisto derinimas), tuštintis tik atsitūpus ir po to nuplauti išeinamąją angą kuo giliau. Pasitepti kuo giliau išeinamąją angą vazelinu, o geriau apsauginiu kremu “EVIJA”. Tai daroma, kad neperštėtų.


  Imbieras

  Imbieras naudojamas prie virškinimo trakto sutrikimų: vidurių pūtimas, blogas kvapas iš burnos - 1 valgomas šaukštas miltelių su 2 stiklinėmis vandens. Virti 40 min. Nusunkti, gerti po valgio su medum.

  Žemas kraujospūdis - 0,5 arbatinio šaukštelio miltelių ištirpinti stiklinėje stiprios arbatos. Gerti 3 kartus dienoje po valgio 1 savaitę. Po savaitės vėl pakartoti.

  Atmintis, impotencija: 1:1 sumaišyti miltelius su medum. Naudoti po 0.5 arbatinio šaukštelio užgeriant vandeniu, 2-3 kartus dienoje iki valgio.


  Į viršų

  Informacija šiame straipsnyje skirta bendram susipažinimui. Už informacijos autentiškumą atsako straipsnio autorius, tačiau neatsako už patirtą žalą kilusią pasinaudojus svetainėje pateikta medžiaga. Atsakomybė pilnai tenka informacijos vartotojui. Prieš pradedant praktiškai taikyti aprašytus žmogaus kūno sveikatos atstatymo ir tolimesnės sveikos gyvensenos būdus, rekomenduojame pasitarti su šeimos gydytoju.


  Google
   

  Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
  Virtualios 3D panoramos
  Aktyvus poilsis Jums
  Nidos kempingas
  Kelionės su PegasusTour
  Kalbos praktikos centras
  Vaikiški drabužiai internetu
  Dovanėlės sužadinti aistrą

  Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

  Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

  © Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info