inc

Pasaka apie Neringą

Didelė nelaimė atsitiko pajūrio žmonėms

Didelė nelaimė atsitiko pajūrio žmonėms

Neringa pašoko nuo kopos lyg įgelta. Tvirtai į žemę, įsirėmė jos žangiosios kojos, kietai susigniaužė jos kumštis, didžiai sugėlė širdį. Susidrumstė jos protas, aptemo iš pykčio akys.


- Na palauk, - treptelėjo koja Neringa, - ar nepastosiu aš tau kelio, bjaurus slibine! Žangios mano kojos, stiprios mano rankos, didelė mano širdis, - aš jau tokia didele. Supilsiu žemių ir akmenų pylimą ir atitversiu Nemuną nuo jūros.


Tik spėjo Neringa apie tai pagalvoti, jos didžiulėje galvoje pradėjo švisti, tarsi ankstyvą vasaros rytmetį, kada saulė pateka viršum jūros. Pasidarė visiškai šviesu ir giedra, ir šviesios mintys, kaip baltos žuvėdros krykšdamos, ėmė lakioti.


Sugalvota - padaryta! Neringa tekina, pasišokėdama balto smėlio kopomis, nubėgo į kaimą, sušaukė subūrė visus žmones, didelius ir mažus, senus ir jaunus, ir didele karšta savo širdimi uždegė visas kitas žmonių širdis.Atgal Pradžia Pirmyn

Informacinė svetainė apie apgyvendinimo paslaugas Kuršių nerijos gyvenvietėse www.kopos.lt pristato Eduardo Mieželaičio pasaką "Neringa".


Atnaujinta 2012-12-05

Į viršų


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info